QASHQAI
NEPĀRSPĒJAMS KROSOVERS

JAUNAIS NISSAN QASHQAI

Cena, sākot no 26 190 €

JAUNAIS NISSAN QASHQAI

Krosoveru dizaina līderis – Nissan Qashqai, piedāvā jaunu SUV redzējumu ar spēcīgām proporcijām, spožu LED apgaismojumu un masīviem 20" vieglmetāla diskiem. Ar par jebkuram citam krosoveram lielāku krāsu izvēli, Jūs noteikti izcelsieties citu vidū.

CENAS APRĪKOJUMS TESTA BRAUCIENS

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Dažos attēlos ir attēlots aprīkojums, kas nav pieejams Latvijā, un attēlos nav parādīts kāds konkrēts automobiļa modelis, aprīkojuma līmenis vai piedāvājums. Parādītās funkcijas var nebūt pieejamas vai var būt pieejamas tikai atsevišķos aprīkojuma līmeņos.

*Materiālā uzrādītās cenas, aprīkojuma līmeņi un aksesuāru klāsts ir informatīva rakstura, un Nissan patur tiesības veikt izmaiņas bez iepriekšēja brīdinājuma. Viss papildaprīkojums un aksesuāri var nebūt savā starpā kombinējami. Lai uzzinātu jaunāko informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

Pilnīgi jaunais Nissan Qashqai

RITINIET, LAI TO IEPAZĪTU!

Elektrificēts, ar vieglā hibrīda versijas spēka piedziņu.

DIZAINS

​Jau atkal tas pārsteidz ar savu neatkārtojamo izskatu

Krosoveru dizaina līderis – Nissan Qashqai, piedāvā jaunu SUV redzējumu ar spēcīgām proporcijām, spožu LED apgaismojumu un masīviem 20" vieglmetāla diskiem. Ar par jebkuram citam krosoveram lielāku krāsu izvēli, Jūs noteikti izcelsieties citu vidū.

Nissan Qashqai LED gaismu lukturis Nissan Qashqai 20 vieglmetāla diski. Nissan Qashqai divu toņu jumts. Nissan Qashqai LED gaismu lukturis

INTERJERA TELPA

Pat tā praktiskums ir valdzinošs

Ieslīgstiet sēdekļos ar daļēju “Nappa" ādas apdari (1) vai autovadītāja un priekšējā pasažiera sēdeklī ar masāžas funkciju! Jūs apburs pielāgojamais digitālais displejs un modernās savienojamības iespējas, (5) un, atklājot to, cik ietilpīgs ir jaunā Qashqai salons, Jūs vienkārši nespēsiet tam pretoties. 

Krāsas un izmēri

Atrodiet savu perfekto Qashqai, izvēloties no dažādajām automobiļa virsbūves krāsām, ieskaitot jaunu divu toņu krāsojuma krāsu gammu, kas akcentē krosovera kupejas līnijas! Qashqai vienmēr ir bijis pamanāms.

UZZINIET VAIRĀK!

SPĒKA PIEDZIŅAS

Gudra jauda mainīgai pasaulei

Piedzīvojiet aizrautību kā nekad agrāk, pateicoties divām jaunām spēka piedziņām! Qashqai jaunā, vieglā hibrīda versija uzlabo efektivitāti, bet Qashqai ar nākotnes e-POWER spēka piedziņu (6) apvieno modernas elektroautomobiļa tehnoloģijas ar benzīna dzinēja nodrošināto pazīstamību un ērtībām, lai sniegtu Jums tūlītēju, elektriskajam automobilim raksturīgu paātrinājumu, kā arī nepārspējami plūdenu un klusu braukšanu.

UZZINIET VAIRĀK!

AUTOVADĪŠANAS PALĪGSISTĒMAS

Nissan Inteliģentā mobilitāte

Nissan Inteliģentā mobilitāte (3) katrā braucienā liek Jums justies vēl pārliecinātākam un savienotākam. Tā uzlabo Jūsu informētību braukšanas laikā un vajadzības gadījumā pat nāk Jums talkā.

UZZINIET VAIRĀK!

Nissan Qashqai ProPILOT 2D ilustrācija.

1/4 : ProPILOT ar Navi-Link (2)

Tas padara vienkāršāku Jūsu ceļu uz darbu un mājām, uzturot iestatīto attālumu no priekšā braucošā automobiļa un palīdzot Jums būt savas braukšanas joslas vidū.

Nissan Qashqai projicējošais displejs.

2/4 : 10,8" projicējošais displejs

Autovadītāja redzamības zonā, uz automobiļa vējstikla projicējot attēlu, projicējošais displejs attēlo informāciju, piemēram, braukšanas ātrumu ierobežojošās zīmes. (8)

Nissan Qashqai detalizēts informācijas panelis.

3/4 : 12,3" TFT ekrāns

Ar dažādām pielāgojamām izvēles iespējām 12,3” mērierīču kopums ļauj Jums pielāgot ekrānu savam personīgajam stilam.

Nissan Qashqai inteliģentā nejaušas braukšanas joslas maiņas novēršanas palīgsistēma.

4/4 : Palīgsistēmas un drošības tehnoloģijas (2)

Pilns tehnoloģiju kopums uzrauga to, kas notiek Jums visapkārt.

SAVIENOJAMĪBA

Savienojieties ar pasauli sev apkārt!

Pateicoties savienojamības iespējām, visa Jūsu pasaule ir vien Jūsu rokas stiepiena vai balss skaņas attālumā. Modernā viedtālruņa savienojamība un bezvadu uzlāde padara dzīvi ļoti ērtu.

UZZINIET VAIRĀK!

Nissan Qashqai balss vadība.

1/4 : Ar balsi vadāms "personiskais asistents"

Alexa Built-In un Google Assistant™ ierīces ļauj Jums sazināties ar savu automobili no savām mājām. (4) (7)

Nissan Qashqai tālruņa rokas vadība.

2/4 : Viedie paziņojumi

Saņemiet paziņojumus, kad Jūsu automobilis izbrauc no noteiktas teritorijas, pārsniedz konkrētu braukšanas ātrumu un citos gadījumos! (4)Nissan Qashqai bezvadu uzlāde.

3/4 : Tālvadības pakalpojumi

Izmantojiet NissanConnect Services aplikāciju, (4) lai no attāluma aizslēgtu un atslēgtu sava automobiļa durvis, "pamirkšķinātu" ar gaismām vai, piemēram, ieslēgtu tā signāltauri!

Nissan Qashqai informācijas paneļa konsole.

4/4 : Uzlabotas navigācijas kartes un informācija par satiksmi reāllaikā

Nissan Qashqai ļauj Jums plānot savu maršrutu, izmantojot TomTom® navigācijas kartes, un nepārtraukti atjauno informāciju, lai palīdzētu Jums izvairīties no satiksmes sastrēgumiem. (5)

AKSESUĀRI

Izveidojiet to atbilstošu savam personiskajam stilam!

Izskatieties lieliski, paveiciet vairāk! Ar savu inovatīvo dizainu, Nissan Qashqai dzīvesveida aksesuāri ir ideāli piemēroti gan dzīvei pilsētā, gan ģimenes atpūtai pie dabas.

UZZINIET VAIRĀK!

Jaunā Nissan Qashqai aizmugures apdare.

1/3 : Eksterjera stila komplekts – Elegance Pack

Piešķiriet savam automobilim atšķirīgu izskatu ar gaumīgām, hromētām detaļām!

Jaunā Nissan Qashqai kvalitatīvie automobiļa salona paklājiņi un abpusējais bagāžas nodalījuma ieliktnis.

2/3 : Vilkšanas komplekts

Padariet savus ģimenes piedzīvojumus vēl aizraujošākus! Paņemiet līdzi arī kvadraciklu, kemperi vai laivu!

Jaunā Nissan Qashqai bagāžas turētājs ar vieglas nostiprināšānas sistēmu.

3/3 : Aizsardzības komplekts

Baudiet lielāku komfortu, vienlaikus pasargājot sava Nissan Qashqai salonu!

APRĪKOJUMA LĪMEŅI

Pilnīgi jaunā Nissan Qashqai aprīkojuma līmeņi

Pilnīgi jaunais Nissan Qashqai ir krosovers, kas piedāvā modernas tehnoloģijas, mūsdienīgas savienojamības iespējas, kompaktu izmēru, pievilcīgu dizainu un lielisku ietilpību. Uzziniet vairāk par pilnīgi jaunā Nissan Qashqai aprīkojumu!

UZZINĀT VAIRĀK

Qashqai Visia

1/5 : Visia | Vairāk nekā Jūs sagaidāt

Bagātīgs modernu drošības tehnoloģiju klāsts, 7" digitālās mērierīces, priekšējie un aizmugurējie LED lukturi, braukšanas režīmu izvēle, inteliģentā kruīza kontrole, palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā, u. c. Šis aprīkojuma līmenis piedāvā daudz vairāk nekā Jūs sagaidāt.

Qashqai Acenta

2/5 : Acenta | Viss, kas Jums nepieciešams

Inteliģentā atslēga, 8" NissanConnect ekrāns, Android Auto un Apple CarPlay® (9), atpakaļskata kamera, apsildāms vējstikls, apsildāmi priekšējie sēdekļi, apsildāma stūre un divu zonu automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma – šīs ir tikai dažas no iezīmēm, kas pieejamas šajā aprīkojuma līmenī.

Qashqai N-Connecta

3/5 : N-Connecta | Tehnoloģiju iemiesojums

12,3" pilnībā digitāls mērinstrumentu panelis, 9" NissanConnect ekrāns ar savienojamības pakalpojumiem (4), bezvadu Apple CarPlay (9), apkārtskata monitors un lielisks komforts ikvienam braucējam. Šis aprīkojuma līmenis nodrošina Jums pilnīgu pārliecību.

Qashqai Tekna

4/5 : Tekna | Spēles noteikumu mainītājs

ProPILOT ar Navi-Link, projicējošais displejs, elektriski, ar brīvroku funkciju atveramas un aizveramas bagāžas nodalījuma durvis, adaptīvā tālo gaismu palīgsistēma, pilns savienojamības iespēju klāsts. Šis aprīkojuma līmenis piedāvā lielisku komfortu un plašu braukšanas tehnoloģiju klāstu. (2)

Qashqai Tekna+

5/5 : Tekna+ | Nepārspējams pilsētas krosovers

"Nappa" ādas sēdekļu apdare ar priekšējo sēdekļu masāžas funkciju, inteliģentā atslēga ar autovadītāja sēdekļa un sānu spoguļu atmiņas funkciju un citas modernas tehnoloģijas un savienojamības iespējas, ko Jūs varētu vēlēties. Šī ir visbagātīgāk aprīkotā jaunā Qashqai versija.

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Dažos attēlos ir attēlots aprīkojums, kas nav pieejams Latvijā, un attēlos nav parādīts kāds konkrēts automobiļa modelis, aprīkojuma līmenis vai piedāvājums. Parādītās funkcijas var nebūt pieejamas vai var būt pieejamas tikai atsevišķos aprīkojuma līmeņos.

*Materiālā uzrādītās cenas, aprīkojuma līmeņi un aksesuāru klāsts ir informatīva rakstura, un Nissan patur tiesības veikt izmaiņas bez iepriekšēja brīdinājuma. Viss papildaprīkojums un aksesuāri var nebūt savā starpā kombinējami. Lai uzzinātu jaunāko informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!