PĀRSTEIDZOŠS SPĒKS.

Nissan ARIYA – 100% elektrisks krosovers

Iepazīstieties ar Nissan jauno 100% elektrisko krosoveru! Spēks, kas demonstrē savu jaudu. Jūs. Es. Mēs visi.

Cena, sākot no 49 721 € (*)

PASŪTIET JAU TAGAD!

ELEKTROAUTOMOBIĻA SNIEGUMS

Elektrificējoša braukšana

Ar e-4ORCE tehnoloģiju, diviem motoriem un revolucionāru pilnpiedziņas sistēmu Nissan ARIYA aizrauj pilnībā. Dodieties ceļā ar visu četru riteņu tūlītēju griezes momentu, brauciet pa jebkuru ceļu ar piedziņu visiem laikapstākļiem, precīzi izbrauciet līkumus un izbaudiet katru minūti pie ARIYA stūres, vienlaikus izbaudot tās līdzeno gaitu!

UZZINĀT VAIRĀK

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS UN UZLĀDE

Uzlādējiet un dodieties ceļā!

Iepazīstiet to netraucēti! Ar līdz pat 520 km lielu ar vienu uzlādes reizi nobraucamo attālumu Jūs nekas neaizkavēs. Akumulatoru izvēle un divu vai četru riteņu piedziņa piedāvā Jums tādu braukšanu un nobraucamo attālumu, kādu vēlaties. Steidzaties? Aptuveni 30 minūšu laikā ar ātrās uzlādes palīdzību Jūs varēsiet papildināt nobraucamo attālumu par aptuveni 300 km. (1) (2) (9)

UZZINĀT VAIRĀK

AUTOVADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS UN DROŠĪBAS TEHNOLOĢIJAS

Modernas tehnoloģijas, mazāk stresa

Jūtieties drošāk un pārliecinātāk! Autovadītāja palīgsistēmas piedāvā Jums dažāda līmeņa palīdzību. Intensīva satiksme? Maz vietas autostāvvietā? Ļaujiet Nissan ARIYA Jums palīdzēt! (4)

UZZINĀT VAIRĀK
Nissan ARIYA ProPILOT ar Navi-Link.

1/3 : ProPILOT ar Navi-Link

Nissan ARIYA piedāvā ProPILOT tehnoloģiju, kas radīta, lai padarītu Jūsu braucienus drošākus, vienkāršākus un ērtākus, vienlaicīgi ļaujot Jums izbaudīt autovadīšanas prieku. (5)

Nissan ARIYA ProPILOT Park.

2/3 : ProPILOT Park

Nospiediet un turiet ProPILOT Park pogu, un skatieties, kā Nissan ARIYA pati sevi novieto sāvvietā! (5)

Nissan ARIYA projicējošais displejs.

3/3 : Projicējošais displejs

Turiet svarīgu informāciju savā redzamības zonā! Redziet braukšanas ātrumu, navigācijas norādes, ProPILOT statusu un daudz ko citu! (5)

DIZAINS

Nissan ARIYA atspoguļo Nissan jauno redzējumu

Nissan ARIYA ir iespaidīgs Nissan jaunā redzējuma atspoguļojums. Viena "horizonta" līnija aizvieto asas kontūras. Jaunie, plānie LED priekšējie lukturi spoži izgaismo ceļu naktī. Automobiļa salona vienlīmeņa grīda rada plašas ložas sajūtu, kas iepriecina visus braucējus.

UZZINĀT VAIRĀK
Nissan ARIYA digitālais mērinstrumentu panelis.Nissan ARIYA interjers.Nissan ARIYA, braucot pa kalnainu ceļu.Nissan ARIYA digitālais mērinstrumentu panelis.

Next photo

SAVIENOJAMĪBA

Sazinieties ar balsi vai pieskārienu!

Mijiedarbojieties ar savu Nissan ARIYA jaunos veidos! Izveidojiet savienojumu ar savu pasauli nemanāmi un gūstiet labāko no katras pieredzes!

UZZINĀT VAIRĀK
Runājošs cilvēks Nissan ARIYA salonā, ilustrējot Amazon Alexa iebūvēto balss komandu funkcionalitāti.

1/3 : Iebūvēta Alexa Built-In funkcija

Ar iebūvēto Alexa Built-In izmantojiet savu balsi, lai liktu ARIYA atskaņot mūziku, atrast restorānu vai pat pārvaldītu savu gudro māju! (7)

Nissan ARIYA skārienjutīgais ekrāns, kas attēlo inteliģento maršruta plānotāju.

2/3 : Inteliģentais maršruta plānotājs

Jebkurā laikā iestatiet vislabāko maršrutu un izvēlieties maršrutu ar uzlādes stacijām pa ceļam!

Nissan ARIYA NissanConnect Services aplikācijas attēlojums viedtālrunī.

3/3 : NissanConnect Services lietotne

Atrodiet savu automobili, saņemiet informāciju par galamērķi un izmantojiet citas noderīgas iespējas – visas Jūsu rokas stiepiena attālumā – viedtālruņa lietotnē! (6) (8)

VIRTUĀLAIS AUTOMOBILIS

Iepazīstiet Nissan ARIYA tehnoloģijas!

Apskatiet Nissan ARIYA virtuāli un ieraugiet dažādos veidus, kādos inovatīva domāšana var Jums palīdzēt braukt mierīgāk, inteliģentāk, jaudīgāk un bez piepūles! Izbaudiet jauna veida braukšanu ar Nissan ARIYA!

IEPAZĪSTIET NISSAN ARIYA!

SALĪDZINIET VERSIJAS!

Izvēlieties Nissan ARIYA, kas atbilst Jūsu pasaulei!

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties papildu sniegumu, izjust piedzīvojumu garu, vai arī izbaudīt lielu nobraucamo attālumu – Nissan ARIYA ir gatava būt Jūsu uzticamais sabiedrotais.

SALĪDZINĀT
Nissan ARIYA priekšējā reste ar izgaismotu logotipu.

1/3 : ARIYA 63 kWh

Nākamās paaudzes tehnoloģijas ikdienas ceļam starp darbu un mājām, kā arī ģimenes izbraucieniem.

Nissan ARIYA LED priekšējie lukturi.

2/3 : ARIYA 87 kWh

Lielāks nobraucamais attālums, kad vēlaties aizmukt no pilsētas.

Nissan ARIYA centrālās konsoles elementi.

3/3 : ARIYA e-4ORCE 87 kWh

Jauda, sniegums un nobraucamais attālums, kad vēlaties to visu.

Sagatavojieties laišanai klajā!

Jaunās Nissan ARIYA laišana klajā ir paredzēta 2022. gadā. Uzziniet jaunāko un aktuālāko informāciju pirms sākas iepriekšējo pasūtījumu pieņemšana!

SAZINIETIES AR MUMS
Nissan ARIYA uz balta fona.

NISSAN ARIYA JŪSU UZŅĒMUMAM

Spožāka nākotne Jūsu uzņēmumam

Tā ir tieši tāda enerģija, kāda ir nepieciešama Jūsu biznesam. Nissan ARIYA ir gatava piedāvāt Jūsu uzņēmumam braukšanu, neradot kaitīgos izmešus, lielāku jaudu, nebijušu nobraucamo attālumu un uzlabotu komfortu.

UZZINĀT VAIRĀK

AKSESUĀRI

Personalizējiet Nissan ARIYA atbilstoši savam dzīvesveidam!

Gūstiet vairāk no dzīves ar Nissan ARIYA! Padariet katru dienu vēl spožāku un aizraujošāku, pateicoties Nissan ARIYA aksesuāriem, kas ir individuāli radīti tieši šim automobilim! Aizsargājiet savu ARIYA, uzlabojiet tās praktiskumu un papildiniet to tā, lai tā būtu ideāli piemērota tieši Jums!

UZZINĀT VAIRĀK

NISSAN ARIYA APRŪPE

Papildu aprūpei un sirdsmieram izvēlieties kādu no mūsu piedāvātajiem pēcpārdošanas apkalpošanas pakalpojumu komplektiem!

Sākot ar automobiļa un akumulatora pārbaudi, plānoto tehnisko apkopi un nomaināmo rezerves daļu plānveida aizstāšanu, ļaujiet mūsu mehāniķiem parūpēties par Jūsu Nissan ARIYA! Vēl lielākam sirsdmieram izvēlieties pagarinātās garantijas līgumu, kas vislabāk atbilst Jūsu vēlmēm un vajadzībām!

(1) Tiks apstiprināts pēc homologācijas saņemšanas.

(2) Nobraucamā attāluma rezultāti iegūti laboratorijas testēšanas apstākļos saskaņā ar ES tiesību aktiem un paredzēti dažādu veidu automobiļu salīdzināšanai. Publicētā informācija neattiecas uz konkrētu automobili un nav daļa no piedāvājuma. Informācija ir paredzēta, lai salīdzinātu automobiļus, kas ir testēti, izmantojot identiskas testēšanas procedūras. Rezultāti ir iegūti, testējot automobili ar pilnībā uzlādētu akumulatoru. Reālos braukšanas rezultātus var ietekmēt automobiļa akumulatora uzlādes līmenis braukšanas sākumā, papildaprīkojums, apkope, automobiļa pilna masa, braukšanas stils un ar automobili nesaistīti faktori, piemēram, laikapstākļi un ceļa apstākļi. Rezultāti iegūti, balstoties uz jauno Pasaule saskaņotās vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūras (WLTP) testa ciklu.

(3) CO2 izmešu apjoms kombinētajā ciklā: 0 g/km. Nulles CO2 izmešu līmenis braukšanas laikā.

(4) Jūs nedrīkstat paļauties tikai un vienīgi uz autovadītāja palīgsistēmām. Dažas funkcijas var nedarboties visos apstākļos un situācijās. Ir spēkā ātruma un cita veida ierobežojumi. Lai iepazītos ar Nissan tehnoloģijām saistītajiem noteikumiem un nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

(5) ProPILOT ir pieejams ierobežotam automobiļu klāstam un tikai versijām ar automātisko pārnesumkārbu. ProPILOT ir moderna autovadītāja braukšanas palīgsistēmu tehnoloģija, taču tā nevar novērst sadursmju iespējamību. ProPILOT ir paredzēts tikai braukšanai "acis vaļā / rokas uz stūres" režīmā pa autoceļiem (ceļiem, kurus nodala barjeras). Navi-Link sistēma atpazīst ceļa zīmes, taču tā var neatpazīt un nenolasīt visas ceļa zīmes visos apstākļos. Autovadītājam ir jāievēro visas ceļa zīmes uz ceļa un jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Autovadītāja atbildība ir saglabāt modrību, ievērot atļauto braukšanas ātrumu, braukt droši, atbilstoši laika un ceļa apstākļiem, un spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību. Lai iepazītos ar pilnīgu informāciju, lūdzu, skatiet lietotāja rokasgrāmatu!

(6) Lai izmantotu NissanConnect Services, Jums nepieciešams NissanConnect lietotāja konts, un Jums jāreģistrējas un jāautorizējas NissanConnect ar savu lietotājvārdu un paroli. Lai izmantotu bezmaksas NissanConnect lietotni, Jums nepieciešams viedtālrunis ar saderīgu iOS vai Android operētājsistēmu, kā arī SIM karte ar datu pārraides opciju esošā vai citā mobilā tālruņa līgumā starp Jums un Jūsu mobilo sakaru pakalpojuma sniedzēju. Visu pakalpojumu pieejamību nosaka mobilā tīkla pārklājuma kvalitāte.

(7) Amazon, Alexa un citas saistītās preču zīmes pieder Amazon.com, Inc. vai ar to saistītajiem uzņēmumiem. Noteikta Alexa funkcionalitāte ir atkarīga no gudrās mājas tehnoloģijām. 

(8) Viedtālruņa savienojumu NissanConnect izmantošanai drīkst veikt vienīgi tad, kad automobilis ir droši novietots stāvēšanai. Sistēmu vienmēr jāizmanto atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem. Autovadītājs drīkst izmantot sistēmu vienīgi tad, kad to darīt ir droši. Lietotājiem jāapzinās, ka arī brīvroku tehnoloģiju izmantošana var novērst uzmanību no ceļa, kas var ietekmēt kontroli pār automobili.

(9) Aptuventi 300 km uzlāde aptuveni 30 min. laikā ir iespējama, izmantojot 130 kW ātrās uzlādes staciju.

Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Parādītās iezīmes var nebūt pieejamas vai var nebūt pieejamas standarta aprīkojumā, vai var būt pieejamas vienīgi kā izvēles aprīkojums. Aprīkojums un iezīmes ir atkarīgas no automobiļa modeļa versijas un aprīkojuma līmeņa un ir pieejamas kā standarta aprīkojums vai kā izvēles aprīkojums par papildu maksu.