TEHAUTO LATGALE SIA / Nissan solījums klientiem

Nissan solījums klientiem

MŪSU SOLĪJUMS. JŪSU PIEREDZE.

Jūs kā privātais klients būsiet ieguvējs no mūsu solījumiem neierobežotu laiku. Pievienojoties You+Nissan programmai, Jūs baudīsiet aktīvas rūpes no mūsu puses. Mēs pret Jums būsim patiesi, atklāti un godīgi. Mēs parūpēsimies par Jums. Tas ir mūsu solījums.

Jebkur un jebkad. Vienkārši piezvaniet uz tālruņa numuru: 8000 3211 (esot Latvijā) vai +372 606 4071 (esot ārzemēs)!

BEZMAKSAS SERVISA MAIŅAS AUTOMOBILIS.

Mēs apsolām, ka Jūs kā You+Nissan programmas dalībnieks vienmēr varēsiet būt ceļā, kamēr Jūsu automobilim tiek veikta tehniskā apkope, vai tas tiek remontēts. Piesakieties laikus, un mēs nodrošināsim Jums bezmaksas servisa maiņas automobili vai vismaz alternatīvu transporta risinājumu!

SERVISA CENU GARANTIJA.

Mēs apsolām nodrošināt visaugstākās rūpes par Jūsu Nissan automobili, jo mūsu rīcībā ir zinoši, Nissan apmācīti speciālisti, kas savā darbā pielieto jaunākās metodes un īpašus Nissan instrumentus. Lai garantētu vislabāko kvalitātes un cenas attiecību, mēs nodrošināsim tādu pašu cenu Nissan oriģinālajām rezerves daļām un darbam, ja 10 km attālumā no sava Nissan oficiālā dīlera vai Nissan autorizētā servisa saņemsiet līdzvērtīgu piedāvājumu.

PAGARINĀTS NISSAN ASSISTANCE - NISSAN TEHNISKĀS PALĪDZĪBAS DIENESTA PAKALPOJUMS.

Mēs apsolām, ka Jūs varēsiet būt ceļā 24/7. Ja notiks kaut kas negaidīts, mēs garantējam Jums Nissan tehniskās palīdzības dienesta - Nissan Assistance palīdzību visu diennakti neatkarīgi no Jūsu Nissan automobiļa vecuma.

BEZMAKSAS "VESELĪBAS" PĀRBAUDE AUTOMOBILIM.

Mēs apsolām Jūsu automobilim veikt bezmaksas "veselības" pārbaudi, kad atvedīsiet to uz plānoto tehnisko apkopi vai remontu. Turklāt mēs sniegsim Jums informāciju par paredzamo servisa darbu izmaksām jau iepriekš, lai Jūs zinātu, kādi servisa darbi ir veicami un ar tiem saistītās izmaksas.

IEPAZĪTIES AR NOTEIKUMIEM UN NOSACĪJUMIEM

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!