Garantija

Nissan automobiļi ir radīti, lai tie kalpotu ilgi un uzticami. Nissan nodrošina visaptverošu ražotāja standarta garantiju un pagarinātās garantijas iespējas.

Nissan piedāvā 3 gadu garantiju krāsojumam (bez nobraukuma ierobežojuma) vieglajiem pasažieru automobiļiem un elektroautomobiļiem un 5 gadu garantiju krāsojumam (bez nobraukuma ierobežojuma) vieglajiem komercautomobiļiem ar iekšdedzes dzinēju (sākot no 01.09.2015.). Nissan automobiļiem ir arī 12 gadu garantija pret caurrūsēšanu korozijas dēļ (bez nobraukuma ierobežojuma).

Nissan vieglo pasažieru automobiļu ražotāja standarta garantija:

- 3 gadi / 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).

Nissan vieglo komercautomobiļu ražotāja standarta garantija:

- 5 gadi / 160 000 km* (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).

Nissan elektroautomobiļu ražotāja standarta garantija:

- 3 gadi / 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).

- 5 gadi / 100 000 km garantija elektroautomobiļu komponentiem (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Detalizētu informāciju par iekļautajiem elektroautomobiļu komponentiem uzziniet pie Nissan dīlera!

- 5 gadi / 100 000 km litija-jonu akumulatora kapacitātes garantija (24 kWh akumulatoram) un 8 gadi / 160 000 km litija-jonu akumulatora kapacitātes garantija (30 kWh akumulatoram) (garantē to, ka akumulators saglabās jaudu vismaz 9 no 12 iedaļu līmenī, saskaņā ar akumulatora jaudas līmeņa rādījumu, kas attēlots automobiļa mērinstrumentu panelī) (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).

Nissan piedāvā arī Nissan 5 pagarināto garantiju, kas ļauj pagarināt ražotāja standarta garantiju ilgākam laika periodam un/vai garākam nobraukumam, atkarībā no tā, kas vislabāk atbilst Jūsu braukšanas vajadzībām. Vairāk par to lasiet sadaļā „Nissan 5 pagarinātā garantija” vai vaicājiet Nissan dīlerim!

Papildus tam – Nissan automobiļu garantijā ir iekļauti arī Nissan Assistance – Nissan tehniskās palīdzības dienesta pakalpojumi.

Lai uzzinātu vairāk par Nissan automobiļu garantiju, lūdzu, sazinieties ar Nissan klientu apkalpošanas dienestu vai Nissan dīleri!

*5 gadu / 160 000 km ražotāja standarta garantija (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) Nissan vieglo komercautomobiļu klāstam. (Izņemot Nissan e-NV200, kam ir 5 gadu / 100 000 km ražotāja garantija elektroautomobiļa komponentiem, 3 gadu / 100 000 km ražotāja standarta garantija un 2 gadu Nissan 5★ pagarinātā garantija (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Pilnu informāciju par garantijas segumu un Nissan 5★ pagarinātās garantijas noteikumus un nosacījumus Jūs varat saņemt pie sava Nissan dīlera.)