TEHAUTO LATGALE SIA / Garantija

Garantija

Nissan automobiļi ir radīti, lai tie kalpotu ilgi un uzticami. Nissan nodrošina visaptverošu ražotāja standarta garantiju un pagarinātās garantijas iespējas.

Nissan piedāvā 3 gadu garantiju krāsojumam (bez nobraukuma ierobežojuma) vieglajiem pasažieru automobiļiem un elektroautomobiļiem un 5 gadu garantiju krāsojumam (bez nobraukuma ierobežojuma) vieglajiem komercautomobiļiem ar iekšdedzes dzinēju (sākot no 01.09.2015.). Nissan automobiļiem ir arī 12 gadu garantija pret caurrūsēšanu korozijas dēļ (bez nobraukuma ierobežojuma).

Nissan vieglo pasažieru automobiļu garantija:

- 5 gadi / 100 000 km* (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).

Nissan vieglo komercautomobiļu ražotāja standarta garantija:

- 5 gadi / 160 000 km** (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).

Nissan elektroautomobiļu garantija:

- 5 gadi / 100 000 km* (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).

- 5 gadi / 100 000 km garantija elektroautomobiļu komponentiem (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Detalizētu informāciju par iekļautajiem elektroautomobiļu komponentiem uzziniet pie Nissan dīlera!

- 8 gadi / 160 000 km litija-jonu akumulatora kapacitātes garantija (garantē to, ka akumulators saglabās jaudu vismaz 9 no 12 iedaļu līmenī, saskaņā ar akumulatora jaudas līmeņa rādījumu, kas attēlots automobiļa mērinstrumentu panelī) (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).

Lai Jūsu sirdsmiers būtu vēl lielāks, Nissan vieglajiem pasažieru automobiļiem un elektriskajiem automobiļiem 3 gadus (bez nobraukuma ierobežojuma) bez maksas tiek nodrošināti Nissan tehniskās palīdzības dienesta – Nissan Assistance, pakalpojumi, savukārt, Nissan vieglajiem komercautomobiļiem ar iekšdedzes dzinēju Nissan Assistance pakalpojumi bez maksas tiek nodrošināti 5 gadus (bez nobraukuma ierobežojuma).

Nissan piedāvā arī Nissan 5 pagarināto garantiju, kas ļauj pagarināt ražotāja standarta garantiju ilgākam laika periodam un/vai garākam nobraukumam, atkarībā no tā, kas vislabāk atbilst Jūsu braukšanas vajadzībām. Vairāk par to lasiet sadaļā „Nissan 5 pagarinātā garantija” vai vaicājiet Nissan dīlerim!

Lai uzzinātu vairāk par Nissan automobiļu garantiju, lūdzu, sazinieties ar Nissan klientu apkalpošanas dienestu vai Nissan dīleri!

*5 gadu / 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) garantija sastāv no 3 gadu / 100 000 km ražotāja garantijas un 2 gadu Nissan 5★ pagarinātās garantijas, kuru kā apdrošināšanas pakalpojumu piedāvā Nissan International Insurance Limited. Pilnu informāciju par garantijas segumu un Nissan 5★ pagarinātās garantijas noteikumus un nosacījumus Jūs varat saņemt pie sava Nissan dīlera.

**5 gadu / 160 000 km ražotāja standarta garantija (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) Nissan vieglo komercautomobiļu klāstam. (Izņemot Nissan e-NV200, kam ir 5 gadu / 100 000 km ražotāja garantija elektroautomobiļa komponentiem, 3 gadu / 100 000 km ražotāja standarta garantija un 2 gadu Nissan 5★ pagarinātā garantija (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Pilnu informāciju par garantijas segumu un Nissan 5★ pagarinātās garantijas noteikumus un nosacījumus Jūs varat saņemt pie sava Nissan dīlera.)

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!