X-TRAIL
RADĪTS JUMS UN JŪSU ĢIMENEI!

JAUNAIS X-TRAIL

Cena, sākot no 24 519 €

JAUNAIS X-TRAIL

Piedzīvojiet aizraujošus brīžus kopā ar savu ģimeni lielākā, pašapzinīgā SUV, kas aprīkots ar visu, kas Jums nepieciešams – sportisku stilu, izcilām spējām, modernām tehnoloģijām, nepārspējamu komfortu un pielāgošanas iespējām, kas Jums nepieciešamas raibiem piedzīvojumiem kopā ar savu ģimeni!

CENAS APRĪKOJUMS

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Dažos attēlos ir attēlots aprīkojums, kas nav pieejams Latvijā, un attēlos nav parādīts kāds konkrēts automobiļa modelis, aprīkojuma līmenis vai piedāvājums. Parādītās funkcijas var nebūt pieejamas vai var būt pieejamas tikai atsevišķos aprīkojuma līmeņos.

*Materiālā uzrādītās cenas, aprīkojuma līmeņi un aksesuāru klāsts ir informatīva rakstura, un Nissan patur tiesības veikt izmaiņas bez iepriekšēja brīdinājuma. Viss papildaprīkojums un aksesuāri var nebūt savā starpā kombinējami. Lai uzzinātu jaunāko informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

LIELĀKS, PAŠAPZINĪGĀKS SUV.

RADĪTS KOPĪGIEM ĢIMENES PIEDZĪVOJUMIEM!

Piedzīvojiet aizraujošus brīžus kopā ar savu ģimeni lielākā, pašapzinīgā SUV, kas aprīkots ar visu, kas Jums nepieciešams – sportisku stilu, izcilām spējām, modernām tehnoloģijām, nepārspējamu komfortu un pielāgošanas iespējām, kas Jums nepieciešamas raibiem piedzīvojumiem kopā ar savu ģimeni!

 

X-Trail
X-Trail

NISSAN X-TRAIL N-TEC EDITION

No drosmīgas metāliskas krāsas līdz melniem 18” vieglmetāla diskiem un tumšai hromētai V-Motion priekšējai restei Nissan X-TRAIL N-TEC uzlabo Jūsu braucienu. Salonā kvalitatīvi materiāli un melni akcenti nosaka garastāvokli… un nosaka gaitu.

Iepazīstiet NISSAN X-Trail N-TEC

 

 

X-Trail

 

 

X-Trail

 

INTELIĢENTĀKS UN DROŠĀKS BRAUKŠANAS BAUDĪJUMS.

INTELIĢENTĀS MOBILITĀTES IEZĪMES

Nissan Inteliģentās braukšanas sistēmas satuvinās Jūs un Jūsu Nissan X-TRAIL, lai braukšana būtu vēl pārliecinātāka un uzlādējošāka, ļaujot Jums kontrolēt visu notiekošo.

UZZINIET VAIRĀK PAR NISSAN INTELIĢENTĀS MOBILITĀTES TEHNOLOĢIJĀM!

 

X-Trail

MUSKUĻOTS STILS

NISSAN X-TRAIL DIZAINS

Veidots no hroma un tērauda, ar jauniem priekšējiem lukturiem un 19" vieglmetāla diskiem, tas ir spēks, ar kuru jārēķinās.

 

IEPAZĪSTIET NISSAN X-TRAIL DIZAINU!

X-Trail

PREMIUM KLASES APRĪKOJUMS.

NISSAN X-TRAIL TEHNOLOĢIJAS

Saņemiet braukšanas norādījumus, izmantojiet viedtālruņa aplikācijas, kā arī baudiet savas iemīļotākās dziesmas augstākās kvalitātes skanējumā, pateicoties Premium Bose audio sistēmai!
 

IEPAZĪSTIET NISSAN X-TRAIL IEZĪMES!

 

X-Trail

JEBKURŠ CEĻŠ, JEBKURŠ GADALAIKS.

NISSAN X-TRAIL SNIEGUMS

Inteliģenta spēka piedziņa, dinamiskas braukšanas tehnoloģijas un intuitīvas 4x4 braukšanas spējas – tas viss padara Nissan X-TRAIL ātri reaģējošu un spējīgu pielāgoties dažādiem apstākļiem.

 

UZZINIET VAIRĀK NISSAN X-TRAIL SNIEGUMU!

X-Trail

PADARIET NISSAN X-TRAIL ATBILSTOŠU TIEŠI SEV!

NISSAN ORIĢINĀLIE AKSESUĀRI

Personalizējiet sava automobiļa stilu un papildiniet to ar praktiskiem vai aizsargājošiem aksesuāriem!


 

APSKATIET NISSAN X-TRAIL AKSESUĀRUS!

 

 


ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!