TEHAUTO LATGALE SIA / NISSAN SERVISA UN TEHNISKĀS APKOPES LĪGUMS

NISSAN SERVISA UN TEHNISKĀS APKOPES LĪGUMS

Tas atvieglo Jūsu dzīvi šodien un nākotnē.

Nissan servisa un tehniskās apkopes līgums nodrošina visus Jūsu automobiļa ikgadējo tehnisko apkopju programmā paredzētos standarta pakalpojumus atbilstoši Jūsu automobiļa garantijas un tehnisko apkopju prasībām. Tas atvieglo Jūsu dzīvi, nodrošinot to, ka Jūsu automobilis ir teicamā tehniskā stāvoklī. To var iegādāties kopā ar jaunu automobili vai līdz pirmajai automobiļa plānotajai tehniskajai apkopei, ne vēlāk kā 12 mēnešus pēc automobiļa reģistrācijas datuma.

Prognozējamas tehnisko apkopju izmaksas.

Sirdsmiers ir ļoti svarīgs. Ar Nissan servisa un tehniskās apkopes līgumu Jūs zināsiet sava automobiļa tehnisko apkopju izmaksas jau iepriekš. Jūsu automobilis vienmēr tiks uzturēts teicamā stāvoklī, un budžets tiks kontrolēts. Līgumā varat iekļaut no 3 līdz 5 tehniskajām apkopēm. Cena ir atkarīga no automobiļa modeļa, dzinēja veida un līguma seguma.

Vienkārša apmaksa.

Pastāv divi veidi, kā iegādāties Nissan servisa un tehniskās apkopes līgumu:

1. Avansa maksājums. Noslēdziet līgumu par cenu, kas ir spēkā šodien, un neuztraucieties par negaidītu, iespējamu izmaksu pieaugumu nākotnē!

2. Iekļaujiet to sava automobiļa līzingā! Tas ir ekonomiski izdevīgs veids, kā sadalīt tehnisko apkopju izmaksas, lai nebūtu atsevišķi jārūpējas par servisa izdevumiem nākotnē. Līzinga pakalpojumu nodrošina Nissan Finance (SIA "Luminor Līzings").

Oriģinālās rezerves daļas un profesionāli mehāniķi.

Visus darbus Nissan servisa un tehniskās apkopes līguma ietvaros veic profesionāli Nissan mehāniķi, izmantojot oriģinālās Nissan rezerves daļas. Nissan oriģinālās rezerves daļas ir radītas atbilstoši tieši Nissan automobiļiem, tādējādi garantējot, ka Jūsu braucieni ir droši, komfortabli un bezrūpīgi.

Augstāka automobiļa tālākpārdošanas vērtība.

Ja Jūsu automobiļa servisa vēsture ir nevainojama, un par to rūpējušies labākie savas jomas profesionāļi, arī nodot to tālāk nākošajam automobiļa īpašniekam ir viegli un bez raizēm. Labi aprūpētam automobilim ir augsta tālākpārdošanas vērtība.

Vaicājiet Nissan dīlerim, lai uzzinātu vairāk par Nissan servisa un tehniskās apkopes līgumu!

CENU LAPA

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!