LEAF
SIMPLY AMAZING

JAUNAIS NISSAN LEAF

Cena, sākot no 30 749 €

JAUNAIS NISSAN LEAF

Izbaudiet aizraujošo sajūtu, ko sniedz tūlītējs paātrinājums, un dodieties uz jebkuru vietu, vēl tālāk, neapstājoties, lai uzpildītu degvielu! Izbaudiet gudrāku, drošāku un vienkāršāku braukšanas veidu, kas sniedz lielāku pārliecību un pilnīgi jaunas, aizraujošas sajūtas! Pārsēdieties jaunajā Nissan LEAF – visprogresīvākajā elektroautomobilī uz ceļa!

CENAS APRĪKOJUMS

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Dažos attēlos ir attēlots aprīkojums, kas nav pieejams Latvijā, un attēlos nav parādīts kāds konkrēts automobiļa modelis, aprīkojuma līmenis vai piedāvājums. Parādītās funkcijas var nebūt pieejamas vai var būt pieejamas tikai atsevišķos aprīkojuma līmeņos.

*Materiālā uzrādītās cenas, aprīkojuma līmeņi un aksesuāru klāsts ir informatīva rakstura, un Nissan patur tiesības veikt izmaiņas bez iepriekšēja brīdinājuma. Viss papildaprīkojums un aksesuāri var nebūt savā starpā kombinējami. Lai uzzinātu jaunāko informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

NISSAN LEAF - AR PROGRESĪVĀM TEHNOLOĢIJĀM APRĪKOTS ELEKTROAUTO

LEAF

ĪSUMĀ PAR NISSAN LEAF

LEAF
NOBRAUCAMĀ ATTĀLUMA IESPĒJAS[1]

LĪDZ 270 KM VAI
LĪDZ 385 KM

LEAF
NISSAN PROPILOT [3]

AR INTELIĢENTĀS VADĪŠANAS

TEHNOLOĢIJĀM UZSĀK BRAUKŠANU,

APTUR AUTOMOBILI UN NOTUR TO

BRAUKŠANAS JOSLAS VIDŪ

LEAF
NULLES LĪMEŅA EMISIJAS [2]

ILGTSPĒJĪGA BRAUKŠANA

LEAF
ESIET SAVIENOTS![5][7]

DOOR TO DOOR NAVIGĀCIJA UN PILNĪGI

JAUNA VIEDTĀLRUŅA APLIKĀCIJA

DIVI AKUMULATORI DAŽĀDIEM DZĪVESVEIDIEM

LEAF
BRAUKŠANAI PILSĒTĀ
NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS LĪDZ 270 KM[1]

Nobraucamais attālums līdz 270 km, kad 40 kWh akumulators ir pilnībā uzlādēts, Nissan LEAF ved Jūs ikdienas braucienos uz mācībām un darbu.

LEAF
TĀLĀKAI BRAUKŠANAI
NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS LĪDZ 385 KM[1]

Komplektācijā ar jauno 62 kWh akumulatoru Nissan LEAF e+ modeļi izceļas ar nobraucamo attālumu līdz 385 km – noderīgi, ja jābrauc garākos ceļa posmos.

Iepazīstieties ar nobraucamo attālumu un uzlādi

QASHQAI

LEAF

2019. GADA NISSAN LEAF

PĀRSLĒGTIES UZ GUDRO VADĪŠANU[3]

Nissan LEAF ir aprīkots ar labākajām Inteliģentās vadīšanas tehnoloģijām, ieskaitot e-Pedal un ProPILOT [3], un uzmundrina Jūs ar dinamiskas vadīšanas aizrautību. Pilnībā elektriskais Nissan LEAF ir perfekta Nissan Inteliģentās mobilitātes izpausme.

Uzziniet visu par NISSAN Inteliģento mobilitāti

LEAF

IETAUPIET NAUDU. LABĀKAI NĀKOTNEI

Zemas ekspluatācijas izmaksas un nulles izmeši nozīmē, ka Nissan LEAF elektroautomobilis ir labs risinājums gan Jūsu maciņam, gan planētai.

LEAF

ELEGANTS DIZAINS

Ar izceltām aerodinamiskām līnijām, izteiksmīgu "peldošā" jumta dizainu un raksturīgo V- Motion priekšējo resti Nissan LEAF izskatās tikpat mūsdienīgs, kā tehnoloģijas tajā. Esiet drosmīgs. Esiet bezbailīgs. Esiet aizrāvies.

LEAF

BRAUCIET TĀLU

Ar sniedzamību līdz 385 km[1], automobiļa uzlādēšanu, kas ir ātrāka un vienkāršāka nekā jebkad agrāk, un inovatīvām tehnoloģijām, kuru uzdevums ir palielināt Jūsu nobraucamo attālumu un uzlabot akumulatora darbību, nekad nav bijis piemērotāks brīdis pāriet uz elektropiedziņu. Turklāt braukšana ar 100% elektroautomobili nozīmē, ka braukšanas prieks sākas brīdī, kad nospiežat paātrinājuma pedāli, un sajūtat tūlītēju, laidenu, pilnu vilkmi, kādu sniedz vienīgi elektroautomobiļi. Tā ir braukšanas aizrautība, kādu piedāvā Nissan.

KĀ UZLĀDĒT NISSAN LEAF?

Nissan LEAF uzlādēšana ir vienkāršāka par vienkāršu. Sākot ar parastu mājas

elektrotīkla rozeti līdz publiskiem ātriem lādētājiem, plaša uzlādēšanas iespēju izvēle

 nozīmē, ka Jūs varat uzlādēt savu automobili kad un kur Jums to darīt ir visērtāk.

IZVĒLE #1

MĀJA, BIROJS VAI CEĻĀ

230 V UZLĀDE

PILNĪBĀ UZLĀDĒTS NISSAN LEAF AKUMULATORS

7,5 ST.

LĪDZ 270 KM [1]

PILNĪBĀ UZLĀDĒTS LEAF e+ AKUMULATORS

11,5 ST.

LĪDZ 385 KM [1]

IZVĒLE #2

ATRODOTIES CEĻĀ

50 KW ĀTRĀ UZLĀDE

LEAF AKUMULATORS
UZLĀDE NO 20 % LĪDZ 80 %

APMĒRAM 60 MINŪTES

ĀTRĀ UZLĀDE [4]

LEAF e+ AKUMULATORS
UZLĀDE NO 20 % LĪDZ 80 %

APMĒRAM 90 MINŪTES

ĀTRĀ UZLĀDE [4]

APSKATIET 2019. GADA NISSAN LEAF SAVIENOJAMĪBU

LEAF
NISSANCONNECT informatīvi Izklaidējošā sistēma

Ir vienkārši pārbaudīt savu nobraucamo attālumu un atrast tuvāko uzlādes staciju, ar īpašo elektroautomobiļu saturu, kas pieejams uz Nissan LEAF informācijas un izklaides sistēmas lielā skārienjutīgā ekrāna.

LEAF
SAVIENOJAMĪBA

Apple CarPlay™ vai Android Auto™ apvieno Jūsu mīļāko izklaidi, navigāciju un ziņojumapmaiņu brauciena laikā – vieglākam un drošākam ceļam.

LEAF

NISSANCONNECT SERVICES[5][7]

NissanConnect Services aplikācija un automobiļa iebūvētā informatīvā izklaides sistēma ļauj izmantot tādas tehnoloģijas kā attālinātās vadības pakalpojums, akumulatora pārvaldnieks un pat kartes un reāllaika satiksme, lai visur Jūs informētu un izklaidētu un sniegtu Jums jaunāko informāciju. [5][7]

Uzziniet vairāk par NissanConnect Services

PIETIEKAMI DAUDZ VIETAS VISIEM

LEAF
DAŽĀDĪBA UN KOMFORTS

Nissan LEAF lielajā bagāžniekā ērti ietilpst pirkumi un bagāža, bet pilnībā elektriskais dzinējs brīvi jūtas gan pilsētā, gan garākos braucienos.

LEAF
GABARĪTI UN SPECIFIKĀCIJAS

Noskaidrojiet Nissan LEAF garumu, platumu un augstumu un uzziniet visu citu Jums nepieciešamo informāciju.

Attēliem ir ilustratīva nozīme. Dažos gadījumos fotoattēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Var gadīties, ka attēlos redzamais aprīkojums nav pieejams vai ir ierobežots atsevišķiem aprīkojuma līmeņiem.

1. Nobraucamā attāluma dati tiek iegūti laboratorijas testos atbilstoši Eiropas Savienības tiesību aktiem un ir paredzēti salīdzinājuma veikšanai starp automobiļiem. Šī informācija neattiecas uz vienu konkrētu automobili un nav uzskatāma par daļu no piedāvājuma. Šie skaitļi var neatspoguļot reālos braukšanas rezultātus. Šos rezultātus var ietekmēt automobiļu papildaprīkojums, apkope, braukšanas stils, ceļa apstākļi un laikapstākļi. Šie dati ir iegūti izmantojot WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure) – Pasaulē saskaņoto vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūru.

2. Enerģijas patēriņš (Wh/km): kombinētais 180- 206; CO2-emisijas, kombinētās (g/km): 0. Braucot nerada CO2 emisijas.

3. ProPILOT sistēma ir pieejama tikai automobiļos ar automātisko transmisiju un sistēmas spējas nav neierobežotas. ProPILOT ir modernā autovadītāja braukšanas palīgsistēmas tehnoloģija, bet tā nevar novērst sadursmes. Funkciju ProPILOT ir paredzēts lietot vienīgi uz autoceļiem (kas atdalīti ar barjerām) un apzīmēti ar „Acis vaļā”/ „Rokas uz stūres”. Vadītāja pienākums ir nezaudēt uzmanību, vadīt drošā veidā un spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību.

4. Norādītie dati attiecas uz 40 kWh (LEAF) un 62 kWh (LEAF e+) akumulatoriem. Laiks ir atkarīgs no uzlādes apstākļiem, tostarp no lādētāja veida un tehniskā stāvokļa, akumulatora temperatūras un apkārtējās temperatūras uzlādes vietā. Norādīto ātrās uzlādes laiku var sasniegt, izmantojot CHAdeMO ātro lādētāju. Nissan LEAF ir piemērots vairumam braucienu ikdienas dzīvē un aprīkots ar uzlādes aizsarglīdzekļiem, kas paredzēti akumulatora aizsardzībai biežu atkārtotu uzlādes sesiju laikā. Secīgu ātro uzlāžu laiks var būt ilgāks, ja akumulatora temperatūra aktivizē akumulatora aizsardzības tehnoloģiju.

5. Savienojuma izveidošanu NissanConnect izmantošanai drīkst veikt tikai, kad automobilis ir droši novietots stāvēšanai.  Sistēma vienmēr jāizmanto, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus. Vadītāji drīkst izmantot sistēmu tikai tad, kad to darīt ir droši.  Lietotājiem jāapzinās, ka arī brīvroku tehnoloģiju izmantošana var novērst uzmanību no ceļa, kas var ietekmēt kontroli pār automobili.

6. Funkcijas reaģētspēju var ietekmēt vāja signāla uztveramība automobilī. Optimālai izmantošanai pārliecinieties, ka automobilī ir labs tīkla pārklājums.

7. Lai izmantotu NissanConnect Services pakalpojumus, Jums nepieciešams NissanConnect lietotāja konts, kā arī Jums jāreģistrējas NissanConnect un jāpiesakās ar savu lietotājvārdu un paroli. Lai izmantotu bezmaksas NissanConnect aplikāciju, Jums nepieciešams viedtālrunis ar saderīgu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte ar datu plānu vai atsevišķs, iepriekš noslēgts mobilo sakaru pakalpojumu līgums ar Jūsu mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēju. Uz visiem pakalpojumiem attiecas mobilā tīkla pārklājums.NissanConnect salona interneta pakalpojuma izmantošana ir iespējama ar integrēta bezvadu interneta savienojuma starpniecību. Datu plānus var iegādāties pie Jūsu izvēlēta ārēja mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēja saskaņā ar tā noteikumiem un nosacījumiem (atkarībā no pieejamības Jūsu valstī). Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet mājaslapu www.nissan.lv un vērsieties pie sava Nissan dīlera.

8. Atkarībā no automobiļa ražošanas gada, modeļa, aprīkojuma līmeņa, komplektācijas un izvēlētā papildaprīkojuma var atšķirties pieejamais iezīmju klāsts.

9. Inteliģentā priekšējās sadursmes riska brīdinājuma sistēma nenovērš sadursmi. Skatiet lietotāja rokasgrāmatu, lai iepazītos ar drošības informāciju. 

Izvēlieties savu NISSAN LEAF TEHAUTO LATGALE salonā, Daugavpilī, Cietokšņa ielā 72. Sazinieties ar mums un saņemiet Jūsu labāko piedāvājumu!
Tālr. 65476354; mob.tālr. 2644454629797414; e-pasts: salons@tehautolatgale.lv

2022.gada 20.aprīlī SIA “TEHAUTO LATGALE” ar SIA “Vides investīciju fonds” ir noslēgusi Līgumu par projekta “SIA “TEHAUTO LATGALE” atbalsts bezemisiju un mazemisiju transportlīdzekļu tirdzniecībai” Nr. EKII-5/47 īstenošanu. Minētā līguma ietvaros SIA “TEHAUTO LATGALE” nodrošina iespēju iegādāties bezemisiju un mazemisiju transportlīdzekļus ar EKII finasējumu. Projekta ietvaros SIA “TEHAUTO LATGALE” piedāvātie transportlīdzekļi atrodami vietnē ekii.lv

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!