MICRA
JŪSU PERFEKTĀ SABIEDROTĀ!

NISSAN MICRA

Cena, sākot no 17 780 €

NISSAN MICRA

Jaunā Nissan MICRA nosaka jaunus standartus "B" segmenta hečbeku dizainā, nodrošinātajā komforta līmenī un sniegumā. Tās drosmīgais dizains, aizraujošais eksterjers un interjers, modernās tehnoloģijas, dinamiskums un komforts izceļ Nissan MICRA piektās paaudzes sniegto, nepārspējamo braukšanas pieredzi.

CENAS APRIKOJUMS

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Dažos attēlos ir attēlots aprīkojums, kas nav pieejams Latvijā, un attēlos nav parādīts kāds konkrēts automobiļa modelis, aprīkojuma līmenis vai piedāvājums. Parādītās funkcijas var nebūt pieejamas vai var būt pieejamas tikai atsevišķos aprīkojuma līmeņos.

*Materiālā uzrādītās cenas, aprīkojuma līmeņi un aksesuāru klāsts ir informatīva rakstura, un Nissan patur tiesības veikt izmaiņas bez iepriekšēja brīdinājuma. Viss papildaprīkojums un aksesuāri var nebūt savā starpā kombinējami. Lai uzzinātu jaunāko informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

VĒL VAIRĀK IEMESLU IEMĪLĒT NISSAN MICRA!

NELIELA IZMĒRA AUTOMOBILIS, KAS PALĪDZ PĀRVIETOTIES PILSĒTĀ

MICRA

PRAKTISKS UN MODERNS AUTOMOBILIS.

IZTEIKSMĪGS UN SPORTISKS DIZAINS

Mazāk nekā 4 metros – no plūdenās jumta līnijas līdz apslēptajiem aizmugures sānu durvju rokturiem – Nissan MICRA apvieno izteiksmīgu dizainu ar 5 durvju hečbeka praktiskumu. Izcili piemērots automobilis pilsētai.

Apskatīt Nissan MICRA eksterjera dizainu

MICRA

DAUDZVEIDĪBA AR PERSONALIZĒTU PIESKĀRIENU.

PLAŠUMS, KOMFORTS UN STILS

Kompakta no ārpuses, ietilpīga iekšpusē. Izbaudiet braucienus Nissan MICRA, pateicoties tās ērtajiem, ergonomiskajiem sēdekļiem ar pretnoguruma iedarbību, augstās klases apdares materiāliem un izteiksmīgajam dizainam!

Apskatīt Nissan MICRA interjera dizainu

 

Personalizējiet un papildiniet savu Nissan MICRA ar aksesuāriem!

Padariet to par savējo!

Sāciet ar automobiļa eksterjera un interjera aprīkojuma komplektu klāstu – izvēlieties personalizētus vieglmetāla diskus, sānu spoguļu uzlikas, krāsu akcentus, uzlīmes un daudz ko citu! Papildiniet automobili ar aksesuāriem, kas atspoguļo Jūsu dzīvesveidu un padara Nissan MICRA atbilstošu tieši Jūsu personībai!

APSKATĪT VISAS MICRA PERSONALIZĒŠANAS IESPĒJAS

 

ESIET PĀRLIECINĀTĀKS, VĒL AIZRAUTĪGĀKS UN PALIECIET SAVIENOJAMĪBĀ!

Progresīvas tehnoloģijas, kas palīdz tieši tad, kad tas ir nepieciešams

Personalizējiet un papildiniet savu Nissan MICRA ar aksesuāriem!

INTELIĢENTĀKA, DROŠĀKA UN AIZRAUJOŠĀKA

Vienmēr kontrolējiet situāciju, pateicoties Nissan inteliģentās braukšanas tehnoloģijām! Tās satuvina Jūs un Jūsu Nissan MICRA, nodrošinot Jums pārliecinātākus un enerģiskākus braucienus.

APSKATĪT NISSAN MICRA TEHNOLOĢIJAS

 

NEMANĀMS SAVIENOJUMS AR JŪSU PASAULI!

Ar jauno NissanConnect, Tom Tom® aplikācija Door to Door Navigation un nākamās paaudzes audio sistēma nodrošina, ka Jūsu pasaule ir vien pieskāriena attālumā.

SKATĪT NISSAN MICRA APRĪKOJUMU

 

IEPAZĪSTIET NISSAN MICRA ĪPAŠO VERSIJU

MICRA

VEIKLA. INOVATĪVA. IZSKATĪGA.

MICRA N-SPORT

Veiklā, enerģiskā un ar augstajām tehnoloģijām aprīkotā Nissan MICRA N-SPORT ir projektēta, lai tā būtu dinamiska un vadāma ar baudu.

IEPAZĪSTIET NISSAN MICRA N-SPORT

 


ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!