NISSAN X-TRAIL TEKNA ĪPAŠAIS AKCIJAS PIEDĀVĀJUMS! / T32D / TEHAUTO LATGALE SIA / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

Atpakaļ

NISSAN X-TRAIL TEKNA ĪPAŠAIS AKCIJAS PIEDĀVĀJUMS!

Offer image

IETAUPIET 4 600 € PAR PILNĪBĀ APRĪKOTU X-TRAIL TEKNA AR AUTOMĀTISKO PĀRNESUMKĀRBU UN BENZĪNA DZINĒJU!

NISSAN X-TRAIL TEKNA DIG-T 160 ZS, DCT

28 219 € 32 819 €

Cenā ir iekļauts:

- 160 ZS benzīna turbo dzinējs ar 7 ātrumu divu sajūgu automātisko transmisiju (DCT); - Inteliģentā atslēga ar dzinēja iedarbināšanas pogu;  - Apsildāmi priekšējie un aizmugurējie sēdekļi;  - Sēdekļi ar ādas apdari; - Apsildāma stūre;  - Premium BOSE audio sistēma ar 8 skaļruņiem; - 19" vieglmetāla diski; - "Aklās" zonas brīdinājuma sistēma; - Autovadītāja noguruma brīdinājums; - Elektriski, ar brīvroku funkciju atveramas un aizveramas bagāžas nodalījuma durvis;  - NissanConnect integrētā navigācijas, multimediju un audio sistēma ar digitālo audio pārraidi (DAB);  - Inteliģentais apkārtskata monitors;  - Kustīgu objektu noteikšanas sistēma; - Un daudz kas cits.

JŪSU SIRDSMIERAM, TAGAD AR 5 GADU GARANTIJU!*

ĪPAŠS LOJALITĀTES PIEDĀVĀJUMS!

JA JŪS ESAT NISSAN AUTOMOBIĻA ĪPAŠNIEKS UN ESAT REĢISTRĒJIES YOU+NISSAN PORTĀLĀ, PAPILDUS ŠIM ĪPAŠAJAM PIEDĀVĀJUMAM, IEGĀDĀJOETIES NISSAN, JŪS VARAT SAŅEMT ARĪ ĪPAŠU LOJALITĀTES PIEDĀVĀJUMU  - 400€ KUPONU NISSAN ORIĢINĀLAJIEM AKSESUĀRIEM BEZ MAKSAS. 

Izvēlieties savu Nissan X-TRAIL TEHAUTO LATGALE salonā, Daugavpilī, Cietokšņa ielā 72 Sazinieties ar mums un saņemiet Jūsu labāko piedāvājumu.
Tālr. 65476354; mob.tālr. 26444546; e-pasts: salons@tehautolatgale.lv

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Nissan X-TRAIL vidējais degvielas patēriņš: 6,5 – 8,5 l/100 km (WLTP), CO2 izmešu apjoms: 172 – 208 g/km (WLTP). Piedāvājums ir spēkā līdz 30.06.2021.  *5 gadu / 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) garantija sastāv no 3 gadu / 100 000 km ražotāja garantijas un 2 gadu Nissan 5 ★ pagarinātās garantijas, kuru kā apdrošināšanas pakalpojumu piedāvā Nissan International Insurance Limited. Pilnu informāciju par garantijas segumu un Nissan 5 ★ pagarinātās garantijas noteikumus un nosacījumus Jūs varat saņemt pie sava Nissan dīlera. Plašāka informācija pieejama: www.nissan.lv.

IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENS VEIDOT SAVU

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!