NISSAN LEAF AR VALSTS ATBALSTU 4 500 € APMĒRĀ! / / TEHAUTO LATGALE SIA / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

NISSAN LEAF AR VALSTS ATBALSTU 4 500 € APMĒRĀ!

Offer image

100% ELEKTRISKAIS NISSAN LEAF, SĀKOT  NO 30 590 €!

Tagad Jūs varat iegādāties Nissan LEAF elektroautomobili sākot no 30 590 €!

Izmantojot EKII valsts atbalsta programmu, dāvanā papildaprīkojums 1250 € vērtībā!

Valsts atbalsts 4 500 € apmērā ir spēkā tikai fiziskām personām un var tikt īstenots tikai ar apstiprinātu pieteikumu Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta finansēto projekta atklāta konkursa "Siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšana transporta sektorā – atbalsts bezemisiju un mazemisiju transportlīdzekļu iegādei" ietvaros. 

NOSPIEDIET ŠEIT, LAI LEJUPIELĀDĒTU PILNU CENU UN APRĪKOJUMA LAPU!

Kādas ir elektrisko automobiļu priekšrocības?

  • Zemas uzturēšanas, apkopes un ekspluatācijas izmaksas, salīdzinot ar automobili ar iekšdedzes dzinēju.
  • Strauji augošs elektroautomobiļu uzlādes tīkls (šobrīd Latvijā ir jau vairāk nekā 139 publisko uzlādes staciju).
  • Valsts atbalsts elektroautomobiļiem (netiek piemērots transportlīdzekļu ekspluatācijas nodoklis, samazināta uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa likme, elektromobiļu pirmreizējā reģistrācija, kā arī reģistrācija, pirmo reizi saņemot speciālas nozīmes numura zīmes, ir bez maksas).
  • Iespēja izmantot sabiedriskā transporta braukšanas joslas un novietot automobili "Rīgas satiksmes" apsaimniekotajās autostāvvietās bez maksas.
  • Elektroautomobiļi ir videi draudzīgi transportlīdzekļi, kas nerada COizmešus.
Izvēlieties savu Nissan LEAF TEHAUTO LATGALE salonā, Daugavpilī, Cietokšņa ielā 72
Sazinieties ar mums un saņemiet Jūsu labāko piedāvājumu.
Tālr. 65476354; Mob.tālr. 26444546, 27891880; E-pasts: salons@tehautolatgale.lv

NISSAN LEAF GALVENĀS IEZĪMES

apple-car-play

IESPĒJAS, KAS ATBILST JŪSU VAJADZĪBĀM

Vai zinājāt, ka lielākā daļa elektroautomobiļu īpašnieku dienā nobrauc mazāk nekā 100 km? Mēs piedāvājam krietni vairāk par to. Atkarībā no Jūsu vēlmēm un vajadzībām, Jūs varat izvēlēties Nissan LEAF ar 40 kWh akumulatoru, ar ko var nobraukt līdz pat 285 km, vai LEAF e+ versiju ar 62 kWh akumulatoru, ar ko var nobraukt līdz pat 385 km.

UZZINĀT VAIRĀK

apple-car-play

ĒRTAS UN MŪSDIENĪGAS UZLĀDES IESPĒJAS

Jūs varat uzlādēt savu Nissan LEAF no 20% līdz 80% tikai aptuveni 60 min. (40 kWh) vai 90 min. (62 kWh) laikā, izmantojot ātrās uzlādes staciju.(1) Savukārt, esot mājās, vienkārši pieslēdziet LEAF pie uzlādes ierīces, ieplānojiet un uzsāciet uzlādi vakarā ar viedtālruņa aplikācijas starpniecību, un no rīta Jūsu Nissan LEAF Jūs sagaidīs možs un enerģijas pilns!

UZZINĀT VAIRĀK

Nissan QASHQAIn tiemelun vaimennus

BAGĀTĪGS MODERNU TEHNOLOĢIJU KLĀSTS

Aizmirstiet par stresu, esot pie stūres! Nissan ProPILOT palīdz būt noteiktā attālumā no priekšā braucošā automobiļa, atrasties savas braukšanas joslas vidū un pat pats apstādināt automobili un atsākt braukšanu satiksmes sastrēgumos, savukārt, e-Pedal ļauj braukt, izmantojot tikai vienu pedāli. Šīs ir tikai dažas no modernajām tehnoloģijām, ko Jūs varat izvēlēties savam LEAF.

Alt text

Piedāvājums ir spēkā līdz: 30.09.2022.

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Nissan LEAF CO2 izmešu apjoms: 0 g/km (WLTP). Piedāvājums ir spēkā līdz 30.09.2022. Piedāvājums nav kombinējams ar citiem piedāvājumiem, izņemot lojalitātes piedāvājumu. 

(1) Uzlādes laiks var atšķirties atkarībā no uzlādes apstākļiem, tostarp uzlādes ierīces veida un stāvokļa, akumulatora temperatūras un izmantošanas vietas apkārtējās vides temperatūras.


VEIDOT SAVU

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!