TEHAUTO LATGALE SIA / Guarantee

Garantija

Katrai NISSAN pilnvarotā izplatītāja Baltijas valstīs pārdotajai jaunajai  NISSAN automašīnai tiek dota 3 gadu/100 000 km garantija, t. sk. 3 gadu garantija krāsojumam un 12 gadu pretkorozijas garantija virsbūvei. Tās papildina gada garantija rezerves daļām un piederumiem.

Neviena NISSAN automašīna neatstāj rūpnīcu ar atvērtu garantiju. Lai garantija sāktu darboties, NISSAN pilnvarotajam importētājam jāveic attiecīgas procedūras. Nepilnvaroti importētāji/pārdevēji nevar atvērt garantiju, automātiski tas arī nenotiek. Tādēļ pie nepilnvarotiem pārdevējiem iegādātai automašīnai nav izgatavotāja garantijas un NISSAN pilnvarotais izplatītājs nevar garantēt nepilnvarotu importētāju pārdoto automašīnu atbilstību vietējām prasībām (piemēram, ar klimatu saistītie nosacījumi - siltzemju reģioniem izgatavotās automašīnas nav piemērotas lietošanai ziemeļu ziemas apstākļos).

Katrā Eiropas valstī NISSAN MOTOR CO ir pilnvarots izplatītājs, kas piegādā automašīnas ar šai teritorijai piemērotu specifikāciju un garantiju. NISSAN pilnvarotajam izplatītājam ir tiesības un pienākums iecelt savā teritorijā vajadzīgo pārdevēju (mazumtirgotāju) skaitu, apgādājot viņus ar korektām precēm un informāciju.

Vietējiem nosacījumiem piemērotu automašīnu ar oficiālu un atvērtu izgatavotāja rūpnīcas garantiju varat iegādāties tikai pie pilnvarotiem NISSAN izplatītājiem.

What would you like to do