Atpakaļ

NISSAN X-TRAIL ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS!

ĪPAŠS LOJALITĀTES PIEDĀVĀJUMS!

Ja Jūs esat Nissan automobiļa īpašnieks un esat reģistrējies You+Nissan portālā, papildus šim īpašajam piedāvājumam, iegādājoties Nissan JUKE, Jūs varat saņemt arī īpašu lojalitātes piedāvājumu – 400 € kuponu Nissan oriģinālajiem aksesuāriem bez maksas.

X-TRAIL ACENTA AR AUTOMĀTISKO ĀTRUMKĀRBU NO 25 900 €!


AR 5 GADU GARANTIJU!*

SUV automobilis, kas radīts īstiem ģimenes piedzīvojumiem. Kopīgi baudiet ģimenes priekus lielākā un izteiksmīgākā apvidus automobilī. X-TRAIL sniedz Jums pārdomātu dizainu, ievērojamu veiktspēju, jaunākās paaudzes tehnoloģijas, kā arī komfortu un iespējas pielāgot automobili pēc Jūs vajadzībām. Tas ir viss, kas nepieciešams aktīviem izbraucieniem kopā ar ģimeni un bērniem. Nissan X-TRAIL Acenta aprīkojumā ir iekļauts:
- 160 ZS benzīna turbo dzinējs ar 7 ātrumu divu sajūgu automātisko transmisiju (DCT);
- LED priekšējie lukturi ar adaptīvo priekšējo lukturu sistēmu;
- NissanConnect navigācijas un multimēdiju sistēma;
- Apkārtskata monitors ar 4 kamerām;
- Priekšējie un aizmugurējie automobiļa stāvvietā novietošanas sensori;
- 17 collu vieglmetāla diski;
- Apsildāma stūre;
- Divu zonu klimata kontrole;
- u.c.
Piesakieties izmēģinājuma braucienam ar X-TRAIL un sagatavojieties īstiem piedzīvojumiem!

X-TRAIL ACENTA AR AUTOMĀTISKO ĀTRUMKĀRBU UN 5 GADU GARANTIJU* NO 25 900 €!

X-TRAIL ACENTA AR AUTOMĀTISKO ĀTRUMKĀRBU NO 25 900 €!

Piedāvājums ir spēkā līdz: 30.09.2019.

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Nissan X-TRAIL vidējais degvielas patēriņš: 6,5 – 8,4 l/100 km (WLTP), CO2 izmešu apjoms: 172 – 204 g/km (WLTP). Piedāvājums ir spēkā līdz 30.09.2019., tas nav kombinējams ar citiem piedāvājumiem, izņemot You+Nissan lojalitātes piedāvājumu. You+Nissan lojalitātes piedāvājums – 400 € kupons Nissan oriģinālajiem aksesuāriem bez maksas, ir pieejams papildus Nissan X-TRAIL īpašajam piedāvājumam esošajiem Nissan automobiļu īpašniekiem (privātpersonām), kas ir reģistrējušies You+Nissan portālā. Plašāka informācija par lojalitātes piedāvājumu ir pieejama You+Nissan portālā: www.nissan.lv/you+. 5 gadu / 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) garantija sastāv no 3 gadu / 100 000 km ražotāja garantijas un 2 gadu Nissan 5 ★ pagarinātās garantijas, kuru kā apdrošināšanas pakalpojumu piedāvā Nissan International Insurance Limited. Pilnu informāciju par garantijas segumu un Nissan 5 ★ pagarinātās garantijas noteikumus un nosacījumus Jūs varat saņemt pie sava Nissan dīlera. Plašāka informācija pieejama: www.nissan.lv.

IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENS VEIDOT SAVU Kontakti