KUPEJAS KROSOVERS

JAUNAIS NISSAN JUKE

Cena, sākot no 16 300 €

JAUNAIS NISSAN JUKE

Pirmais Nissan JUKE salauza šablonus ar savu unikālo stilu. Tagad jaunais Nissan JUKE ir gatavs kārtējo reizi mainīt Jūsu domas par kompaktajiem SUV.

CENAS UN APRĪKOJUMS

Ja Jūs esat Nissan automobiļa īpašnieks un esat reģistrējies You+Nissan portālā, papildus šim īpašajam piedāvājumam, iegādājoties Nissan JUKE, Jūs varat saņemt arī īpašu lojalitātes piedāvājumu –400 € kuponu Nissan oriģinālajiem aksesuāriem bez maksas. **

*AR 5 GADU GARANTIJU!

IEGĀDĀJIETIES JAUNO NISSAN JUKE UN SAŅEMIET DĀVANU:
5 SERVISA APKOPES PAR BRĪVU.

JAUNAIS NISSAN JUKE - SPORTISKA DIZAINA KUPEJAS KROSOVERS, KAS APRĪKOTS AR JAUNĀKAJĀM TEHNOLOĢIJĀM!Iegādājoties jauno un iekārojamo Nissan JUKE, Jūs iegūsiet 5 servisa apkopes par brīvu:- Ietaupiet līdzekļus uz servisa apkopes vizītēm;- Sirdsmiers par Jūsu automobili un tā tehnisko stāvokli ilgāku laiku; - Tehnsiskās apkopes, kuras veiks profesionāli mehāniķi un izmantos tikai oriģinālās rezerves daļas;- Augstāka tālākpārdošanas vērtība automobilim;- Iespēju nodot servisa apkopes arī nākamajam automobiļa īpašniekam.

*TAGAD AR 5 GADU GARANTIJU!


Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Nissan JUKE vidējais degvielas patēriņš: 5,9 – 6,4 l/100 km (WLTP), CO2 izmešu apjoms: 135 – 145 g/km (WLTP). Piedāvājums ir spēkā līdz 31.03.2020.
 
*5 gadu / 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) garantija sastāv no 3 gadu / 100 000 km ražotāja garantijas un 2 gadu Nissan 5 pagarinātās garantijas, kuru kā apdrošināšanas pakalpojumu piedāvā Nissan International Insurance Limited. Pilnu informāciju par garantijas segumu un Nissan 5 pagarinātās garantijas noteikumus un nosacījumus Jūs varat saņemt pie sava Nissan dīlera. Plašāka informācija pieejama: www.nissan.lv.
**Servisa apkopes ietver 5 regulārās tehniskās apkopes saskaņā ar automobiļa tehniskās apkopes grafiku (līdz 100 000 km vai 60 mēnešus no automobiļa pirmās reģistrēšanas). Piedāvājums neattiecas uz Visia aprīkojuma līmeni.