QASHQAI MY21

Встречайте - совершенно новый Nissan Qashqai!

Приглашаем вас открыть для себя новый Nissan Qashqai с 27 по 29 мая в автосалоне TEHAUTO LATGALE, на улице Циетокшня 72, В ДаугавпилсЕ!

Эксклюзивная возможность увидеть новый Nissan Qashqai и заказать богато оснащенную специальную версию Premiere Edition с легкой гибридной версией по ознакомительной цене!


ĪPAŠĀ, IEROBEŽOTĀ DAUDZUMĀ PIEEJAMĀ PILNĪGI JAUNĀ NISSAN QASHQAI 
PREMIERE EDITION VERSIJA – KĀ RADĪTA JUMS


Apmeklējiet Nissan dīlera – TEHAUTO LATGALE, autocentru laikā no 27. līdz 29. maijam un izmantojiet unikālu iespēju vienam no pirmajiem pašam savām acīm apskatīt pilnīgi jauno Nissan Qashqai un uzzināt vairāk par to!

Radīts tieši Jums – mūsu uzticamajiem Nissan automobiļu īpašniekiem, krosoveru segmenta pamatlicējs – jaunais Nissan Qashqai sniegs Jums pilnīgi jaunu braukšanas pieredzi. Tā īpašā, ierobežotā daudzumā pieejamā Premiere Edition versija ar Premium līmeņa dizainu un modernām, intuitīvām tehnoloģijām paceļ krosoveru segmenta latiņu jaunā līmenī. Pilnīgi jaunais Qashqai ir vēl pašapzinīgāks, vēl elegantāks, un tas ir gatavs Jūs vest pa Jums jau pazīstamiem ceļiem un pretim jauniem apvāršņiem, piedāvājot jaunu pieredzi un jaunas iespējas.

Mēs ļoti novērtējam Jūsu lojalitāti un vēlamies Jums piedāvāt lielisku iespēju – kļūt par vienu no pirmajiem jaunā Qashqai īpašās versijas – Premiere Edition, īpašniekiem, izmantojot īpašu lojalitātes piedāvājumu. Izmantojiet šo unikālo iespēju, kas ir pieejama, veicot jaunā Qashqai iepriekšēju pasūtīšanu, ierobežotu laiku!

APSKATĪT ĪPAŠOLOJALITĀTES PIEDĀVĀJUMU

Uz kurieni Jūs dosieties vispirms?

12 V vieglā hibrīda versijas risinājums un 1,3 l benzīna dzinējs, ar ko aprīkots jaunais Nissan Qashqai, nodrošina dinamisku un aizraujošu braukšanu, vienlaikus samazinot degvielas patēriņu un CO₂ izmešu apjomu. Vieglā hibrīda versijas tehnoloģijas pārstrādā reģenerēto enerģiju, lai samazinātu dzinēja slodzi, kad automobilis palielina braukšanas ātrumu, darbojas tukšgaitā vai brauc lejup pa kalnu.

Premiere Edition nodrošina vēl lielāku pārliecību par sevi.

Ar Qashqai par Jūsu braukšanas prasmēm nevar būt nekādu šaubu, bet ProPILOT ar Navi-Link* atbalsta Jūs vēl vairāk, prognozējot līkumus, krustojumus, apmales un citus ceļa elementus un nodrošinot gudrāku un bezrūpīgāku braukšanu. Šī sistēma atpazīst arī braukšanas ātruma ierobežojumus un var atbilstoši pielāgot Jūsu iestatīto braukšanas ātrumu.

Premiere Edition nodrošina nepārtrauktu savienojamību.

NissanConnect** palīdz Jums optimizēt savu braukšanas pieredzi, pateicoties pielāgojamām iezīmēm un integrētām viedtālruņa aplikācijām. Esiet nepārtrauktā savienojumā ar savu Qashqai – atslēdziet vai aizslēdziet savu automobili no attāluma, pārbaudiet tā "veselības" stāvokli, nosūtiet uz to iepriekš izplānotus maršrutus un paveiciet daudz ko citu, izmantojot viedtālruņa aplikāciju!


Uzziniet vairāk pie mums:
TEHAUTO LATGALE autocentrs - oficiālais Nissan dīleris.
Cietokšņa iela 72, Daugavpils
M.t. 26444546, 29797414
T. 65476354
E-pasts: salons@tehautolatgale.lv

www.tehautolatgale.lv
 
Attēliem un aprakstiem ir ilustrējoša nozīme. Dažos gadījumos attēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Var gadīties, ka attēlos redzamais aprīkojums nav pieejams, tas var nebūt pieejams kā standarta aprīkojums vai var būt pieejams tikai kā izvēles aprīkojums.

*ProPILOT ir pieejams ierobežotam automobiļu klāstam un tikai versijām ar automātisko pārnesumkārbu. ProPILOT ir moderna autovadītāja braukšanas palīgsistēmu tehnoloģija, taču tā nevar novērst sadursmju iespējamību. ProPILOT ir paredzēts tikai braukšanai "acis vaļā / rokas uz stūres" režīmā pa autoceļiem (ceļiem, kurus nodala barjeras). Navi-Link sistēma atpazīst ceļa zīmes, taču tā var neatpazīt un nenolasīt visas ceļa zīmes visos apstākļos. Autovadītājam ir jāievēro visas ceļa zīmes uz ceļa un jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Autovadītāja atbildība ir saglabāt modrību, ievērot atļauto braukšanas ātrumu, braukt droši, atbilstoši laika un ceļa apstākļiem, un spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību. Lai iepazītos ar pilnīgu informāciju, lūdzu, skatiet lietotāja rokasgrāmatu!

**Lai izmantotu NissanConnect Services, Jums nepieciešams viedtālrunis ar saderīgu iOS vai Android operētājsistēmu, kā arī SIM karte ar datu pārraides opciju esošā vai citā mobilā tālruņa līgumā starp Jums un Jūsu mobilo sakaru pakalpojuma sniedzēju. Lejupielādējiet bezmaksas NissanConnect Services aplikāciju, izveidojiet lietotājvārdu un paroli! Savienojiet savu viedtālruni ar savu Nissan automobili, kas aprīkots ar NissanConnect Services, izmantojot savu lietotājvārdu un paroli! Visu pakalpojumu pieejamību nosaka mobilā tīkla pārklājuma kvalitāte. Viedtālruņa savienojumu NissanConnect izmantošanai drīkst veikt vienīgi tad, kad automobilis ir droši novietots stāvēšanai. Sistēmu vienmēr jāizmanto atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem. Autovadītājs drīkst izmantot sistēmu vienīgi tad, kad to darīt ir droši. Lietotājiem jāapzinās, ka arī brīvroku tehnoloģiju izmantošana var novērst uzmanību no ceļa, kas var ietekmēt kontroli pār automobili.