NISSAN MICRA ACENTA AR 10% ATLAIDI! / K14 / TEHAUTO LATGALE SIA / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

Atpakaļ

NISSAN MICRA ACENTA AR 10% ATLAIDI!

Offer image

NISSAN MICRA - TEHNOLOĢIJĀM BAGĀTS PILSĒTAS AUTOMOBILIS!

NISSAN MICRA ACENTA AR MANUĀLO ĀTRUMKĀRBU - 

AKCIJAS CENA - TIKAI NO 16 470 €!

NISSAN MICRA ACENTA AR AUTOMĀTISKO ĀTRUMKĀRBU -

AKCIJAS CENA - TIKAI NO 15 555 €! 

NISSAN FINANCE LĪZINGA PROCENTU LIKME: 1,99%.*

Nissan Micra Acenta IG-T 92 XTronic versijā ietilpst:

  • 7" skārienjutīgs ekrāns;
  • Inteliģentā ārkārtas bremzēšanas sistēma;
  • Automātiskās tālās / tuvās gaismas;
  • Inteliģentā nejaušas braukšanas joslas maiņas novēršanas sistēma;
  • Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma;
  • Kruīza kontrole;
  • Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā;
  • Riepu gaisa spiediena kontroles sistēma (TPMS);
  • un daudz kas cits...

JŪSU SIRDSMIERAM – TAGAD AR 5 GADU GARANTIJU.**

ĪPAŠS LOJALITĀTES PIEDĀVĀJUMS!

JA JŪS ESAT NISSAN AUTOMOBIĻA ĪPAŠNIEKS UN ESAT REĢISTRĒJIES YOU+NISSAN PORTĀLĀ, PAPILDUS ŠIM ĪPAŠAJAM PIEDĀVĀJUMAM, IEGĀDĀJOETIES NISSAN, JŪS VARAT SAŅEMT ARĪ ĪPAŠU LOJALITĀTES PIEDĀVĀJUMU  - 400€ KUPONU NISSAN ORIĢINĀLAJIEM AKSESUĀRIEM BEZ MAKSAS. 

Izvēlieties savu Nissan MICRA TEHAUTO LATGALE salonā, Daugavpilī, Cietokšņa ielā 72. Sazinieties ar mums un saņemiet Jūsu labāko piedāvājumu!
Tālr. 65476354; mob.tālr. 2644454629797414; e-pasts: salons@tehautolatgale.lv

NOSPIEDIET ŠEIT, LAI LEJUPIELĀDĒTU PILNU CENU UN APRĪKOJUMA LAPU!

NISSAN MICRA ACENTA GALVENĀS IEZĪMES

enigma

PIEVILCĪGS DIZAINS, KOMFORTS UN IETILPĪBA

Nissan Micra ir kompakta no ārpuses, bet ietilpīga un komfortabla iekšpusē. Ergonomiskie sēdekļi, mīkstie apdares materiāli, modernās tehnoloģijas un izteiksmīgais dizains rada telpu, kurā Jūs varat patverties. Savukārt, 300 l bagāžas ietilpība ļauj Jums paņemt līdzi visu nepieciešamo.

UZZINĀT VAIRĀK

MODERNAS, NODERĪGAS TEHNOLOĢIJAS

Audio un multimediju sistēma ar 7" skārienjutīgu ekrānu un Apple CarPlay / Android Auto nodrošinās Jums modernu savienojamību, savukārt, kruīza kontrole, apsildāmi priekšējie sēdekļi un cits aprīkojums parūpēsies par komfortu automobiļa salonā.

UZZINĀT VAIRĀK

IZCILS KOMFORTS

BAGĀTĪGS DROŠĪBAS TEHNOLOĢIJU KLĀSTS

Inteliģentā ārkārtas bremzēšanas sistēma, inteliģentā nejaušas braukšanas joslas maiņas novēršanas sistēma un ceļa zīmju atpazīšanas sistēma parūpēsies par Jūsu drošību, savukārt, automātiskās tuvās / tālās gaismas palīdzēs neapžilbināt citus ceļu satiksmes dalībniekus.

UZZINĀT VAIRĀK

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Nissan Micra vidējais degvielas patēriņš: 5,4 – 6,2 l/100 km (WLTP), CO2 izmešu apjoms: 123 – 140 g/km (WLTP). Piedāvājums ir spēkā līdz 31.03.2022. Piedāvājums nav kombinējams ar citiem piedāvājumiem. *Uzskatāms piemērs. Līzinga aprēķins veikts automobilim par cenu: 22 990 €, iesk. PVN 21%. 5 gadu operatīvais līzings (kreditēšanas/nomas līgums). Aizņēmuma likme: 1,99% (ko veido 3 mēn. EURIBOR (aprēķinu dienā vērtība: 0%) + 1,99%), gada procentu likme: 2,54%. Pirmā iemaksa: 10%. Maksa par līguma sagatavošanu: 1,5% no automobiļa cenas. Atlikusī vērtība: 30%, nobraukuma ierobežojums: 100 000 km. Ikmēneša maksājums: 253,16 €. Kredīta kopējā summa un kredīta kopējo izmaksu summa (neieskaitot pirmo iemaksu un ieskaitot atlikušo vērtību): 22 431,16 €, iesk. PVN 21%. Finanšu pakalpojumu sniedz SIA “Luminor Līzings”. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas kredīta atmaksāšanas iespējas! Piedāvājums ir spēkā līdz 31.03.2022.

**5 gadu / 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) garantija sastāv no 3 gadu / 100 000 km ražotāja garantijas un 2 gadu Nissan 5★ pagarinātās garantijas, kuru kā apdrošināšanas pakalpojumu piedāvā Nissan International Insurance Limited. Pilnu informāciju par garantijas segumu un Nissan 5★ pagarinātās garantijas noteikumus un nosacījumus Jūs varat saņemt pie sava Nissan dīlera - TEHAUTO LATGALE.


IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENS VEIDOT SAVU

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!