NISSAN JUKE ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS! / F16A / TEHAUTO LATGALE SIA / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

Atpakaļ

NISSAN JUKE ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS!

Offer image

NISSAN JUKE AR AUTOMĀTISKO PĀRNESUMKĀRBU PAR TIKAI 20 660 €  

TAGAD JŪS VARAT IEGĀDĀTIES STILĪGO NISSAN JUKE AR AUTOMĀTISKO PĀRNESUMKĀRBU UN ACENTA APRĪKOJUMA LĪMENI PAR TIKAI 20 660 €

NISSAN FINANCE LĪZINGA PROCENTU LIKME: 1,99%.*

Acenta apīkojumā ir iekļauts:
 • Sportiski monoformas stila sēdekļi;
 • Manuālā gaisa kondicionēšanas sistēma;
 • Apsildāmi priekšējie sēdekļi;
 • Atpakaļskata kamera;
 • 8" skārienekrāns centrālajā konsolē;
 • Apple CarPlay® un Android Auto®;
 • Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma;
 • Inteliģentā nejaušas braukšanas joslas maiņas novēršanas palīgsistēma;
 • Inteliģentā ārkārtas bremzēšanas sistēma ar gājēju un riteņbraucēju atpazīšanas sistēmu;
 • Ārkārtas un avārijas izsaukums (e-zvans);
 • un daudz kas cits...

JŪSU SIRDSMIERAM – TAGAD AR 5 GADU GARANTIJU.*

Izvēlieties savu Nissan JUKE TEHAUTO LATGALE salonā, Daugavpilī, Cietokšņa ielā 72 Sazinieties ar mums un saņemiet Jūsu labāko piedāvājumu.
Tālr. 65476354; mob.tālr. 26444546; 29797414; e-pasts: salons@tehautolatgale.lv

NOSPIEDIET ŠEIT, LAI LEJUPIELĀDĒTU PILNU CENU UN APRĪKOJUMA LAPU!

NISSAN JUKE ACENTA GALVENĀS IEZĪMES

UNIKĀLS STILS UN RAKSTURS

Nissan Juke ir viegli pamanāms, tas izceļas ar savu unikālo stilu un raksturu, liek par sevi runāt un atskatīties. Tas ir apveltīts ar lielisku aerodinamiku, kas ļauj šķelt gaisu, efektīvi izmantojot degvielu un izbaudot klusu braukšanu.

UZZINĀT VAIRĀK

KOMFORTS UN ĒRTĪBAS AUTOMOBIĻA SALONĀ

Sportiski, apsildāmi monoformas stila sēdekļi nodrošinās Jums komfortu automobiļa salonā, savukārt atpakaļskata kamera, 8" skārienekrāns un Apple CarPlay® / Android Auto® nodrošinās modernu savienojamību un patīkamas ērtības.

UZZINĀT VAIRĀK

BAGĀTĪGS DROŠĪBAS TEHNOLOĢIJU KLĀSTS

Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma, nejaušas braukšanas joslas maiņas novēršanas palīgsistēma, ārkārtas bremzēšanas sistēma – tās ir tikai dažas no daudzajām modernajām drošības tehnoloģijām, ar ko aprīkots Juke.

UZZINĀT VAIRĀK

Īpašs lojalitātes piedāvājums

Ja Jūs esat Nissan automobiļa īpašnieks, papildus šim īpašajam piedāvājumam, iegādājoties jaunu Nissan Juke, Jūs varat saņemt arī īpašu lojalitātes piedāvājumu – 400 € kuponu Nissan oriģinālajiem aksesuāriem bez maksas.

Piedāvājums ir spēkā līdz: 01.07.2022.

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Nissan Juke vidējais degvielas patēriņš: 5,9 – 6,4 l/100 km (WLTP), CO2 izmešu apjoms: 134 – 144 g/km (WLTP). Piedāvājums ir spēkā līdz 30.06.2022. Piedāvājums nav kombinējams ar citiem piedāvājumiem, izņemot lojalitātes piedāvājumu. 

*Uzskatāms piemērs. Līzinga aprēķins veikts automobilim par cenu: 22 990 €, iesk. PVN 21%. 5 gadu operatīvais līzings (kreditēšanas/nomas līgums). Aizņēmuma likme: 1,99% (ko veido 3 mēn. EURIBOR (aprēķinu dienā vērtība: 0%) + 1,99%), gada procentu likme: 2,54%. Pirmā iemaksa: 10%. Maksa par līguma sagatavošanu: 1,5% no automobiļa cenas. Atlikusī vērtība: 30%, nobraukuma ierobežojums: 100 000 km. Ikmēneša maksājums: 253,16 €. Kredīta kopējā summa un kredīta kopējo izmaksu summa (neieskaitot pirmo iemaksu un ieskaitot atlikušo vērtību): 22 431,16 €, iesk. PVN 21%. Finanšu pakalpojumu sniedz SIA “Luminor Līzings”. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas kredīta atmaksāšanas iespējas! Piedāvājums ir spēkā no 30.06.2022.

**5 gadu / 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) garantija sastāv no 3 gadu / 100 000 km ražotāja garantijas un 2 gadu Nissan 5★ pagarinātās garantijas, kuru kā apdrošināšanas pakalpojumu piedāvā Nissan International Insurance Limited. Pilnu informāciju par garantijas segumu un Nissan 5★ pagarinātās garantijas noteikumus un nosacījumus Jūs varat saņemt pie sava Nissan dīlera - TEHAUTO LATGALE.


IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENS VEIDOT SAVU

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!