NISSAN LEAF AR VALSTS ATBALSTU 4 500 € APMĒRĀ! / B12P / TEHAUTO LATGALE SIA / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

Atpakaļ

NISSAN LEAF AR VALSTS ATBALSTU 4 500 € APMĒRĀ!

Offer image

BALTIJAS VALSTĪS POPULĀRĀKAIS ELEKTRISKAIS AUTOMOBILIS(1) – NISSAN LEAF AR "SĒDIES UN BRAUC!" KOMPLEKTU TAGAD IR PIEEJAMS, SĀKOT NO TIKAI 28 900 €

Baltijas valstīs populārākais elektriskais automobilis(1) – Nissan LEAF ar "Sēdies un brauc!" komplektu tagad ir pieejams, sākot no tikai 28 900 €

Nissan Finance līzinga procentu likme: 1,89%.(1)

Jūsu sirdsmieram – tagad ar 5 gadu garantiju.(5)

Papildus šim piedāvājumam privātpersonām ir pieejams arī valsts atbalsts elektroautomobiļu iegādei 4 500 € apmērā, kā arī, apvienojumā ar valsts atbalstu, pieejams papildu ieguvums no Nissan dīlera 1 210 € (iesk. PVN) vērtībāUzziniet vairāk par to, sazinoties ar Nissan dīleri un šeit!
"Sēdies un brauc!" komplektā ir iekļauts:
  • Reģistrācija CSDD;
  • Signalizācija;
  • Automobiļa salona paklājiņu komplekts;
  • Drošības komplekts;
  • Automobiļa pirmspārdošanas sagatavošana. 
Komplekta vērtība – 800 €.

NOSPIEDIET ŠEIT, LAI LEJUPIELĀDĒTU PILNU CENU UN APRĪKOJUMA LAPU!

Kādas ir elektrisko automobiļu priekšrocības?

  • Zemas uzturēšanas, apkopes un ekspluatācijas izmaksas, salīdzinot ar automobili ar iekšdedzes dzinēju.
  • Strauji augošs elektroautomobiļu uzlādes tīkls (šobrīd Latvijā ir jau vairāk nekā 139 publisko uzlādes staciju).
  • Valsts atbalsts elektroautomobiļiem (netiek piemērots transportlīdzekļu ekspluatācijas nodoklis, samazināta uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa likme, elektromobiļu pirmreizējā reģistrācija, kā arī reģistrācija, pirmo reizi saņemot speciālas nozīmes numura zīmes, ir bez maksas).
  • Iespēja izmantot sabiedriskā transporta braukšanas joslas un novietot automobili "Rīgas satiksmes" apsaimniekotajās autostāvvietās bez maksas.
  • Elektroautomobiļi ir videi draudzīgi transportlīdzekļi, kas nerada COizmešus.

ĪPAŠS LOJALITĀTES PIEDĀVĀJUMS!

Ja Jūs esat Nissan automobiļa īpašnieks, papildus šim īpašajam piedāvājumam, iegādājoties jaunu Nissan LEAF, Jūs varat saņemt arī īpašu lojalitātes piedāvājumu – 400 € kuponu Nissan oriģinālajiem aksesuāriem bez maksas.

Izvēlieties savu Nissan LEAF TEHAUTO LATGALE salonā, Daugavpilī, Cietokšņa ielā 72
Sazinieties ar mums un saņemiet Jūsu labāko piedāvājumu.
Tālr. 65476354; Mob.tālr. 26444546, 29797414; E-pasts: salons@tehautolatgale.lv

NISSAN LEAF GALVENĀS IEZĪMES

apple-car-play

IESPĒJAS, KAS ATBILST JŪSU VAJADZĪBĀM

Vai zinājāt, ka lielākā daļa elektroautomobiļu īpašnieku dienā nobrauc mazāk nekā 100 km? Mēs piedāvājam krietni vairāk par to. Atkarībā no Jūsu vēlmēm un vajadzībām, Jūs varat izvēlēties Nissan LEAF ar 40 kWh akumulatoru, ar ko var nobraukt līdz pat 285 km, vai LEAF e+ versiju ar 62 kWh akumulatoru, ar ko var nobraukt līdz pat 385 km.(6)

UZZINĀT VAIRĀK

apple-car-play

ĒRTAS UN MŪSDIENĪGAS UZLĀDES IESPĒJAS

Jūs varat uzlādēt savu Nissan LEAF no 20% līdz 80% tikai aptuveni 60 min. (40 kWh) vai 90 min. (62 kWh) laikā, izmantojot ātrās uzlādes staciju.(7) Savukārt, esot mājās, vienkārši pieslēdziet LEAF pie uzlādes ierīces, ieplānojiet un uzsāciet uzlādi vakarā ar viedtālruņa aplikācijas starpniecību, un no rīta Jūsu Nissan LEAF Jūs sagaidīs možs un enerģijas pilns!

UZZINĀT VAIRĀK

Nissan QASHQAIn tiemelun vaimennus

BAGĀTĪGS MODERNU TEHNOLOĢIJU KLĀSTS

Aizmirstiet par stresu, esot pie stūres! Nissan ProPILOT palīdz būt noteiktā attālumā no priekšā braucošā automobiļa, atrasties savas braukšanas joslas vidū un pat pats apstādināt automobili un atsākt braukšanu satiksmes sastrēgumos, savukārt, e-Pedal ļauj braukt, izmantojot tikai vienu pedāli. Šīs ir tikai dažas no modernajām tehnoloģijām, ko Jūs varat izvēlēties savam LEAF.

UZZINĀT VAIRĀK

Īpašs lojalitātes piedāvājums

Alt text

Ja Jūs esat Nissan automobiļa īpašnieks, papildus šim īpašajam piedāvājumam, iegādājoties jaunu Nissan LEAF, Jūs varat saņemt arī īpašu lojalitātes piedāvājumu – 400 € kuponu Nissan oriģinālajiem aksesuāriem bez maksas.

Piedāvājums ir spēkā līdz: 01.07.2022.

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Nissan LEAF CO2 izmešu apjoms: 0 g/km (WLTP). Piedāvājums ir spēkā līdz 01.03.2022. Piedāvājums nav kombinējams ar citiem piedāvājumiem, izņemot lojalitātes piedāvājumu. 

(1) Nissan LEAF ir vislielākais automobiļu reģistrāciju skaits pilnīgi elektrisko automobiļu segmentā Igaunijā, Latvijā un Lietuvā kopumā, balstoties uz "Maanteeamet", "CSDD" un "Regitra" datiem uz 01.09.2021.

(2) Uzskatāms piemērs. Līzinga aprēķins veikts automobilim par cenu: 30 000 €, iesk. PVN 21%. 5 gadu operatīvais līzings (kreditēšanas/nomas līgums). Aizņēmuma likme: 1,89% (ko veido 3 mēn. EURIBOR (aprēķinu dienā vērtība: 0%) + 1,89%), gada procentu likme: 2,43%. Pirmā iemaksa: 10%. Maksa par līguma sagatavošanu: 1,5% no automobiļa cenas. Atlikusī vērtība: 30%, nobraukuma ierobežojums: 100 000 km. Ikmēneša maksājums: 328,81 €. Kredīta kopējā summa un kredīta kopējo izmaksu summa (neieskaitot pirmo iemaksu un ieskaitot atlikušo vērtību): 29 178,55 €, iesk. PVN 21%. Finanšu pakalpojumu sniedz SIA “Luminor Līzings”. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas kredīta atmaksāšanas iespējas! Piedāvājums ir spēkā no 01.04.2021. līdz 01.03.2022.

(3) 5 gadu / 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) garantija sastāv no 3 gadu / 100 000 km ražotāja garantijas un 2 gadu Nissan 5★ pagarinātās garantijas, kuru kā apdrošināšanas pakalpojumu piedāvā Nissan International Insurance Limited. Pilnu informāciju par garantijas segumu un Nissan 5★ pagarinātās garantijas noteikumus un nosacījumus Jūs varat saņemt pie sava Nissan dīlera.

(4) Nissan LEAF litija jonu akumulatora kapacitātes garantija garantē to, ka akumulators saglabās jaudu vismaz 9 no 12 iedaļu līmenī saskaņā ar akumulatora kapacitātes līmeņa rādījumu, kas attēlots automobiļa mērinstrumentu panelī, 8 gadus / 160 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).

(5) Nobraucamā attāluma rezultāti iegūti laboratorijas testēšanas apstākļos saskaņā ar ES tiesību aktiem un paredzēti dažādu veidu automobiļu salīdzināšanai. Publicētā informācija neattiecas uz konkrētu automobili un nav daļa no piedāvājuma. Informācija ir paredzēta, lai salīdzinātu automobiļus, kas ir testēti, izmantojot identiskas testēšanas procedūras. Rezultāti ir iegūti, testējot automobili ar pilnībā uzlādētu akumulatoru. Reālos braukšanas rezultātus var ietekmēt automobiļa akumulatora uzlādes līmenis braukšanas sākumā, papildaprīkojums, apkope, automobiļa pilna masa, braukšanas stils un ar automobili nesaistīti faktori, piemēram, laikapstākļi un ceļa apstākļi. Rezultāti iegūti, balstoties uz jauno Pasaule saskaņotās vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūras (WLTP) testa ciklu. 

(6) Uzlādes laiks var atšķirties atkarībā no uzlādes apstākļiem, tostarp uzlādes ierīces veida un stāvokļa, akumulatora temperatūras un izmantošanas vietas apkārtējās vides temperatūras.


IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENS VEIDOT SAVU

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!