NISSAN LEAF AR VALSTS ATBALSTU 4 500 € APMĒRĀ! / B12P / TEHAUTO LATGALE SIA / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

Atpakaļ

NISSAN LEAF AR VALSTS ATBALSTU 4 500 € APMĒRĀ!

Offer image

TAGAD NISSAN LEAF AR VALSTS ATBALSTU 4 500 € APMĒRĀ!

Tagad Jūs varat iegādāties Baltijas valstīs populārāko elektrisko automobili –

Nissan LEAF ar valsts atbalstu 4 500 € apmērā un 10% atlaidi, sākot no tikai 22 220 €!

Nissan Finance līzinga procentu likme: 1,89%.(1)

Jūsu sirdsmieram – tagad ar 5 gadu garantiju.(5)

Papildus tam, ir vēl daudz citu iemeslu, lai iegādātos Nissan elektriskos automobiļus, piemēram:

  • Zemas elektroautomobiļa uzturēšanas un apkopes izmaksas; 
  • Strauji augošs elektroautomobiļu uzlādes tīkls Latvijā (šobrīd jau vairāk nekā 100 uzlādes stacijas);
  • Valsts atbalsts elektroautomobiļiem (netiek piemērots transportlīdzekļu ekspluatācijas nodoklis, samazināta uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa likme, elektromobiļu pirmreizējā reģistrācija, kā arī reģistrācija, pirmo reizi saņemot speciālas nozīmes numura zīmes, ir bez maksas);
  • Iespēja izmantot sabiedriskā transporta braukšanas joslas un novietot automobili "Rīgas satiksmes" apsaimniekotajās autostāvvietās bez maksas;
  • 5 gadu garantija;(5)
  • Automobiļi ar ļoti ātru piegādes laiku; 
  • Elektroautomobiļi ir videi draudzīgaki transportlīdzekļi;
  • un daudz citu iemeslu...

NOSPIEDIET ŠEIT, LAI LEJUPIELĀDĒTU PILNU CENU UN APRĪKOJUMA LAPU!

*Sākuma cenā  22 220 € nav iekļauta signalizācija, reģistrācija CSDD, salona paklājiņu komplekts, drošības komplekts un pirmspārdošanas sagatavošana.

Piedāvājums ir spēkā tikai fiziskām personām un var tikt īstenots tikai ar apstiprinātu pieteikumu Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta finansēto projekta atklāta konkursa "Siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšana transporta sektorā – atbalsts bezemisiju un mazemisiju transportlīdzekļu iegādei" ietvaros.

ĪPAŠS LOJALITĀTES PIEDĀVĀJUMS!

Ja Jūs esat Nissan automobiļa īpašnieks, papildus šim īpašajam piedāvājumam, iegādājoties jaunu Nissan LEAF, Jūs varat saņemt arī īpašu lojalitātes piedāvājumu – 400 € kuponu Nissan oriģinālajiem aksesuāriem bez maksas.

Izvēlieties savu Nissan LEAF TEHAUTO LATGALE salonā, Daugavpilī, Cietokšņa ielā 72
Sazinieties ar mums un saņemiet Jūsu labāko piedāvājumu.
Tālr. 65476354; Mob.tālr. 26444546, 29797414; E-pasts: salons@tehautolatgale.lv

NISSAN LEAF GALVENĀS IEZĪMES

apple-car-play

IESPĒJAS, KAS ATBILST JŪSU VAJADZĪBĀM

Vai zinājāt, ka lielākā daļa elektroautomobiļu īpašnieku dienā nobrauc mazāk nekā 100 km? Mēs piedāvājam krietni vairāk par to. Atkarībā no Jūsu vēlmēm un vajadzībām, Jūs varat izvēlēties Nissan LEAF ar 40 kWh akumulatoru, ar ko var nobraukt līdz pat 285 km, vai LEAF e+ versiju ar 62 kWh akumulatoru, ar ko var nobraukt līdz pat 385 km.(6)

UZZINĀT VAIRĀK

apple-car-play

ĒRTAS UN MŪSDIENĪGAS UZLĀDES IESPĒJAS

Jūs varat uzlādēt savu Nissan LEAF no 20% līdz 80% tikai aptuveni 60 min. (40 kWh) vai 90 min. (62 kWh) laikā, izmantojot ātrās uzlādes staciju.(7) Savukārt, esot mājās, vienkārši pieslēdziet LEAF pie uzlādes ierīces, ieplānojiet un uzsāciet uzlādi vakarā ar viedtālruņa aplikācijas starpniecību, un no rīta Jūsu Nissan LEAF Jūs sagaidīs možs un enerģijas pilns!

UZZINĀT VAIRĀK

Nissan QASHQAIn tiemelun vaimennus

BAGĀTĪGS MODERNU TEHNOLOĢIJU KLĀSTS

Aizmirstiet par stresu, esot pie stūres! Nissan ProPILOT palīdz būt noteiktā attālumā no priekšā braucošā automobiļa, atrasties savas braukšanas joslas vidū un pat pats apstādināt automobili un atsākt braukšanu satiksmes sastrēgumos, savukārt, e-Pedal ļauj braukt, izmantojot tikai vienu pedāli. Šīs ir tikai dažas no modernajām tehnoloģijām, ko Jūs varat izvēlēties savam LEAF.

UZZINĀT VAIRĀK

Īpašs lojalitātes piedāvājums

Alt text

Ja Jūs esat Nissan automobiļa īpašnieks, papildus šim īpašajam piedāvājumam, iegādājoties jaunu Nissan LEAF, Jūs varat saņemt arī īpašu lojalitātes piedāvājumu – 400 € kuponu Nissan oriģinālajiem aksesuāriem bez maksas.

Piedāvājums ir spēkā līdz: 31.03.2022.

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Nissan LEAF CO2 izmešu apjoms: 0 g/km (WLTP). Piedāvājums ir spēkā līdz 01.03.2022. Piedāvājums nav kombinējams ar citiem piedāvājumiem, izņemot lojalitātes piedāvājumu. 

(1) Uzskatāms piemērs. Līzinga aprēķins veikts automobilim par cenu: 30 000 €, iesk. PVN 21%. 5 gadu operatīvais līzings (kreditēšanas/nomas līgums). Aizņēmuma likme: 1,89% (ko veido 3 mēn. EURIBOR (aprēķinu dienā vērtība: 0%) + 1,89%), gada procentu likme: 2,43%. Pirmā iemaksa: 10%. Maksa par līguma sagatavošanu: 1,5% no automobiļa cenas. Atlikusī vērtība: 30%, nobraukuma ierobežojums: 100 000 km. Ikmēneša maksājums: 328,81 €. Kredīta kopējā summa un kredīta kopējo izmaksu summa (neieskaitot pirmo iemaksu un ieskaitot atlikušo vērtību): 29 178,55 €, iesk. PVN 21%. Finanšu pakalpojumu sniedz SIA “Luminor Līzings”. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas kredīta atmaksāšanas iespējas! Piedāvājums ir spēkā no 01.04.2021. līdz 01.03.2022.

(2) Plašāka informācija par valsts atbalstu ir pieejama šeit.

(3) Atlaide ir spēkā tikai apvienojumā ar valsts atbalstu elektroautomobiļu iegādei.

(4) Nissan LEAF ir vislielākais automobiļu reģistrāciju skaits pilnīgi elektrisko automobiļu segmentā Igaunijā, Latvijā un Lietuvā kopumā, balstoties uz “Maanteeamet”, “CSDD” un “Regitra” datiem uz 01.09.2021.

(5) 5 gadu / 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) garantija sastāv no 3 gadu / 100 000 km ražotāja garantijas un 2 gadu Nissan 5★ pagarinātās garantijas, kuru kā apdrošināšanas pakalpojumu piedāvā Nissan International Insurance Limited. Pilnu informāciju par garantijas segumu un Nissan 5★ pagarinātās garantijas noteikumus un nosacījumus Jūs varat saņemt pie sava Nissan dīlera.  

(6) Nobraucamā attāluma rezultāti iegūti laboratorijas testēšanas apstākļos saskaņā ar ES tiesību aktiem un paredzēti dažādu veidu automobiļu salīdzināšanai. Publicētā informācija neattiecas uz konkrētu automobili un nav daļa no piedāvājuma. Informācija ir paredzēta, lai salīdzinātu automobiļus, kas ir testēti, izmantojot identiskas testēšanas procedūras. Rezultāti ir iegūti, testējot automobili ar pilnībā uzlādētu akumulatoru. Reālos braukšanas rezultātus var ietekmēt automobiļa akumulatora uzlādes līmenis braukšanas sākumā, papildaprīkojums, apkope, automobiļa pilna masa, braukšanas stils un ar automobili nesaistīti faktori, piemēram, laikapstākļi un ceļa apstākļi. Rezultāti iegūti, balstoties uz jauno Pasaule saskaņotās vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūras (WLTP) testa ciklu. 

(7) Uzlādes laiks var atšķirties atkarībā no uzlādes apstākļiem, tostarp uzlādes ierīces veida un stāvokļa, akumulatora temperatūras un izmantošanas vietas apkārtējās vides temperatūras.


IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENS VEIDOT SAVU

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!