QASHQAI
NEPĀRSPĒJAMS PILSĒTAS KROSOVERS

QASHQAI

Cena, sākot no 23 155 €

QASHQAI

Inteliģence ir pievilcīga, un jaunais, viedais un izsmalcinātais nepārspējamā pilsētas krosovera dizains to vēlreiz apliecina. Nissan QASHQAI ir apvienots satriecošs izskats un efektīva aerodinamika, kas ļauj pilnībā izbaudīt braucienus pilsētā.

UZZINIET VAIRĀK! APSKATIET AKSESUARUS! CENAS APRĪKOJUMS (MY21) CENAS APRĪKOJUMS (MY19)

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Dažos attēlos ir attēlots aprīkojums, kas nav pieejams Latvijā, un attēlos nav parādīts kāds konkrēts automobiļa modelis, aprīkojuma līmenis vai piedāvājums. Parādītās funkcijas var nebūt pieejamas vai var būt pieejamas tikai atsevišķos aprīkojuma līmeņos.

*Materiālā uzrādītās cenas, aprīkojuma līmeņi un aksesuāru klāsts ir informatīva rakstura, un Nissan patur tiesības veikt izmaiņas bez iepriekšēja brīdinājuma. Viss papildaprīkojums un aksesuāri var nebūt savā starpā kombinējami. Lai uzzinātu jaunāko informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

NISSAN QASHQAI - MODERNĀM TEHNOLOĢIJĀM APRĪKOTS PILSĒTAS SUV

 

QASHQAI VADĪTĀJA PALĪGTEHNOLOĢIJAS

QASHQAI

QASHQAI

NISSAN INTELIĢENTĀ MOBILITĀTE.

KRUĪZA KONTROLE: AUTOMOBIĻA TEHNOLOĢIJA, KAS NOTUR JŪS CEĻĀ

Padara katru braucienu pārliecinošāku, savienotāku un aizraujošāku, izmantojot Nissan Inteliģento mobilitāti, – tehnoloģijas, kas seko priekšā esošajam ceļam un spēj pārņemt vadību, lai palīdzētu Jums izvairīties no ceļa satiksmes negadījuma. Automobiļa stāvvietā novietošanas palīgsistēma var pat Jūsu vietā novietot Jūsu QASHQAI stāvvietā. Ar Nissan ProPILOT nākotne kļūst vēl gudrāka, vadītāja palīgtehnoloģijām pavisam samazinot ar autoceļu satiksmi saistīto stresu.

Uzzināt vairāk

 

QASHQAI

TAS IR TAS, KO NISSAN PROPILOT JUMS PIEDĀVĀS

QASHQAI UZTUR BRAUKŠANAS ĀTRUMU. Pielāgo automobiļa ātrumu, ievērojot drošu distanci atkarībā no satiksmes plūsmas.*

QASHQAI APSTĀDINA AUTOMOBILI. Atkarībā no satiksmes plūsmas var pilnībā apstādināt Jūsu QASHQAI un tad atkal paātrināt to, kad satiksmes plūsma atkal sāk kustēties.*

QASHQAI NOTUR BRAUKŠANAS JOSLĀ Seko joslas marķējumiem un palīdz stūrēt automobili, lai tas brauktu pa joslas vidu.*

UZZINIET VISU PAR ProPILOT

*ProPILOT sistēma ir pieejama tikai modelim ar 1,6 CVT dzinēju.

Nissan Qashqai Propilot sistēmas spējas nav neierobežotas. Vadītāja pienākums ir nezaudēt uzmanību, vadīt drošā veidā un spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību. Funkciju ProPILOT ir paredzēts lietot vienīgi uz autoceļiem ārpus pilsētas (kas atdalīti ar barjerām) un apzīmēti ar „Acis vaļā”/ „Rokas uz stūres”. Tā nav paredzēta automobiļa vadīšanai apdzīvotā vietā.

SUV, KAS VEIDOTS PILSĒTAS DZĪVEI

 

Qashqai

AIZRAUJOŠS PILSĒTAS STILS NO ĀRIENES UN IEKŠPUSĒ.

BAUDIET GAN IZSKATU, GAN TEHNOLOĢIJAS

Ar raksturīgo v-formas priekšējo resti un dinamiskajām, bumerangu iedvesmotajām priekšējām gaismām un aizmugures gabarītgaismām QASHQAI jau no pirmā acu skatiena piesaista Jūsu uzmanību. Salonā sajūtas ir tikpat labas kā izskats, jo augstas klases materiāli un dizains atstāj ļoti labu iespaidu.

Iepazīt QASHQAI dizainu

 

QASHQAI

ELASTĪGS, ATSAUCĪGS, INTUITĪVS.

SAVIENOTS AR JŪSU TĀLRUNI UN JŪSU DIGITĀLO DZĪVI

Nissan QASHQAI piedāvā inovatīvas automobiļa tehnoloģiju iezīmes, kas sader ar Jūsu digitālo dzīvi. Tādām kā jauno NissanConnect sistēmu ar 7 collu daudzskārienu ekrānu un aizraujošām jaunām iezīmēm, piemēram, 3D kartes, balss komandas un viedtālruņu integrāciju, t.sk. Apple CarPlay/Android Auto*.

IEPAZĪSTIET QASHQAI IEZĪMES

 

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!