NV200
DAŽĀDAS NOZARES, VIENS VIEGLAIS FURGONS

NV200

Cena, sākot no 17 521 €

NV200

Nissan NV200 ir izturīgs automobilis, kas atbilst Jūsu uzņēmējdarbības vajadzībām un tiek piedāvāts ar 5 gadu / 160 000 km ražotāja standarta garantiju. Pateicoties tā iespaidīgajai kravnesībai, šis automobilis ir piemērots pat smagākajiem darba uzdevumiem, bet vienlaikus tas ir arī pietiekami kompakts, lai ar to ērti manevrētu pa satiksmes noslogotajām pilsētas ielām, un būtu saudzīgs attiecībā uz Jūsu budžetu.

CENAS APRĪKOJUMS Van

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Dažos attēlos ir attēlots aprīkojums, kas nav pieejams Latvijā, un attēlos nav parādīts kāds konkrēts automobiļa modelis, aprīkojuma līmenis vai piedāvājums. Parādītās funkcijas var nebūt pieejamas vai var būt pieejamas tikai atsevišķos aprīkojuma līmeņos.

*Materiālā uzrādītās cenas, aprīkojuma līmeņi un aksesuāru klāsts ir informatīva rakstura, un Nissan patur tiesības veikt izmaiņas bez iepriekšēja brīdinājuma. Viss papildaprīkojums un aksesuāri var nebūt savā starpā kombinējami. Lai uzzinātu jaunāko informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!